Poslední Pohlreichův rozhovor před svatbou! Nervózní, šéfe? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Poslední Pohlreichův rozhovor před svatbou! Nervózní, šéfe?

Deník Aha! jen pár hodin před svatbou vyzpovídal kata českých kuchyní, který – mít nás po ruce – setne hlavu okamžitě i nám. Napětí a nervozita před jeho velkým dnem byla značná! To, že se provalila informace o tajné svatbě, totiž vytočilo Pohlreicha k nepříčetnosti!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

avina
15. 10. 2011 19:51

Jestli si vydělává zveřejněním svého já,tak se nemůže divit zájmu od tisku­...Hul­vát,še­reda­...
Už by měl sám dělat ve svém a ne ...

bobina
15. 10. 2011 14:03

Kdyby se takto ozvali všichni,tak si bulvární plácalové ani neškrtnou! Já toho pána nemusím,ale ozval se dobře,obzvláště paní Kremserová dokáže být "bájná Atlantida "a lže s přehledem.

denda04
15. 10. 2011 10:57

stačilo řict slušně nic Vám neřeknu a né polemizovat je rád ,že je v TV jak by se nikdo nedival tak by skončil jeho pořad tak pane trochu tolerance musel jste počítat s tím ,že bude propiran v mediich tečka

lopata33
15. 10. 2011 12:56

bůh ví jak to bylo, vubec nechápu jak tomuto článku může někdo věřit ;-) to je jak kdyby kdokoli napsal: Včera jsem volal prezidentovi a ten mě poslal do p..... ;-) a naivní lidi kteří jsou závyslí na bulvárních článcích hned začnou řikat co si zo ten prezident dovolil a podobně ;-) a přitom to je jen výmysl ;-) osobně lituju lidi kteří kupují bulvár a naivně mu věří a podporují jeho zisky ;-) a ještě chtěl bych vidět vás dendo04 kdyby se vám něko vrtal ve vaší svatbě, rodině, osobním životě a podobně, neznamená to že když je někdo slavnej tak že se po něm hned bulvár může vozit ;-)

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.