Matěj je po operaci krčních mandlí v kómatu: Rodiče zažalovali lékaře, ale... Policie případ odložila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Matěj je po operaci krčních mandlí v kómatu: Rodiče zažalovali lékaře, ale... Policie případ odložila!

Matýsek Kocián z Brna, který v pondělí oslaví 5. narozeniny, byl až do loňského května zdravý klučina. Pak se ale v brněnské fakultní nemocnici podrobil banální operaci krčních mandlí a vše bylo rázem jinak!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jarmilka30
08. 10. 2011 20:13

mě spíš udivuje naivita rodičů, trhání mandlí není nic nevinného, dítě jde do narkozy, nikdy se neví jak to dopadne, co narkoza udělá s dětským mozkem... Každý rok v Česku jedno dítě takto dopadne a přece rodiče nechávají bezelstně dětem trhat mandle dál. Když jsem jednou byla na ORL a přijímali asi osm dětí na trhání, tu bezelstnost jejich rodičů jsem absolutně nechápala! Spíše by se měli hodně radovat rodiče dětí, které dopadnou dobře, a které dopadnou takto, tak s tím počítat! Trhání mandlí je hlavní prac. náplní doktorů na ORL, musí si zajištovat práci! Trhají doslova hlava nehlava. Ještě by nedej bože byli nezaměstnaní!

hillarka
08. 10. 2011 09:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.