Naštvaní lidé vzkazují poslanci Krátkému (ČSSD): Nejsme KUR*Y ani ZLODĚJI | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Naštvaní lidé vzkazují poslanci Krátkému (ČSSD): Nejsme KUR*Y ani ZLODĚJI

Poslanec Jiří Krátký (ČSSD) se v úterý stal středem zájmu, když se rozhodl bojkotovat prodloužení hlasování Poslanecké sněmovny do nočních hodin. Prohlásil totiž, že v noci pracují jen »kur*y a zloději«. „Je to hulvátství,“ reagoval ihned premiér Petr Nečas (ODS) a mandátový a imunitní výbor Sněmovny dá zřejmě prostořekému poslanci pokutu. Krátký se omluvil. Jeho slova ale naštvala a urazila tolik lidí, že to bylo málo platné. Alespoň tak to vypadalo, když Aha! vyrazilo do ulic právě za pracujícími, kteří by se bez nočních směn neuživili…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillarka
23. 09. 2011 12:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pavucinka
23. 09. 2011 10:56

Máme opravdu vážnější problémy, neý je řešení nadávek nebo facek. To je už jen třešnička na dortu. Jíme toxy, dýcháme toxy, piejme toxy a máme se spořit do soukromých fondů, aby nám vestáří zbyl prázdný slamník.....

hillarka
23. 09. 2011 08:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tajna1509
22. 09. 2011 23:31

to co si uz necha cesky narod libit je do sveta volajici Cesi povstanme ta radoby legracni revoluce v roce 1989 z nas dela cim dal tim vic vetsi hlupaky

proxima
23. 09. 2011 10:04

Máte pravdu, legrační plyšová revoluce byla směšná, jenže tenkrát jsem byl rád a očekával jsem "lepší časy" a taky jsem zvonil klíčema. Dneska bych si tu pracku nejaději urazil. 90ti% národu se tenhle stav nelíbí, protestují, podepisují petice, vyzývají k odstoupení, ale - obrazně řečeno: zkuste dostat svini od koryta. Bývával v zemi České takový hezký zvyk - defenestrace, kterou vylepšil prezident Apačů Vinnetou o vztyčená nabroušená kopí, ale to myslím obrazně, násilí je mi cizí. I když v případě např.pana Kalouska bych patrně udělal vyjímku. Pár dobře mířených ran lopatou do hlavy ??? Ale i kdyby nastalo České národní povstání - stane se jen jedno - akce kulový blesk - trošku se to prohází a jede se dál.

jiriforman
23. 09. 2011 21:42

No jo. Vy, co jste cinkali klíčema jste si nevážili dobrého bydla, tak teď to máte jak jste chtěli.

hillarka
22. 09. 2011 20:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

winterfreshka
22. 09. 2011 16:56

Z Kalouskova chlíva

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.