Zuzana Dřízhalová: S rakovinou se prala 19 let! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zuzana Dřízhalová: S rakovinou se prala 19 let!

V pátek kolem druhé hodiny odpolední prohrála svůj statečný boj s rakovinou mladá herečka Zuzana Dřízhalová (†36). Představitelka Marcely Rubešové ze seriálu Velmi křehké vztahy nebo Elišky z pokračování Nemocnice na kraji města se s vážným rakovinovým onemocněním lymfatických uzlin potýkala již potřetí, naposledy v roce 2004.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pea.p
19. 09. 2011 10:35

poprvé četla o tom, že svůj boj s rakovinou prohrala, měla sem slzvy v očích. Snažila sem se na tom najít cokoli pozitivního. Našla sem jen jedinou věc. Zuzka měla velké štěstí v tom, že svůj bohužel velmi krátký život prožila vedle člověka, který ji opravdu miloval, vážil si jí a byl jí po celou dobu oporou. Hlubokou úctu Vám pane Dřízhal i Vaší ženě. Je málo takových

valmonts
19. 09. 2011 10:33

Nebylo by to na tomhle světě všechno mnohem hezčí a jednoduší kdyby žádná smrt neexistovala a stárnutí člověka by se zastavilo ve třiceti a všichni byli nesmrtelní?

pea.p
19. 09. 2011 10:39

myslím že ne. Protože kromě těch, kteří by si to zasloužili by tu žili i ti, kteří svému okolí přinášejí jen bolest a utrpení. Vše má svůj smysl - ať se nám to líbí nebo ne.

hillarka
19. 09. 2011 09:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
20. 09. 2011 15:20

Naprostý souhlas.Jen na okra­j:krás­ná,do­brá,las­kavá herečka,dlouhodobý boj s nemoci a ještě pomáhala druhým.Nic nehlásila do medii. Bartošovám,která neumí nic,hlásí do bulváru každou blbost.No je velký rozdíl mezi umělci-ti co něco umí a ti,co jen žvaní a myslí si,že něco umí.Zuzana byla moc milá a příjemná.Upřímnou soustrast celé její rodině.

marais
19. 09. 2011 09:56

JE to moc smutné,taková krásná žena .

pea.p
19. 09. 2011 10:40

Krása je velmi pomíjivá. U ní se ale snoubila krása fyzická s tou duševní. A to je v dnešní době stále větší vzácností

rosajda
19. 09. 2011 08:07

Se Zuzanou Dřízhalovou jsem se osobně setkala pouze jednou,ale i přesto ve mne toto krátké setkání zanechalo silný dojem. Byla to velmi milá a bezprostřední mladá žena,na které by nikdo nepoznal co všechno má za sebou. Já sama mám za sebou lečbu Hodginova lymfomu a proto pro mne bylo setkání s patronkou Lymfom Help motivující. Velmi mne mrzí,že si tato zákeřná nemoc vybrala za svojí další oběť právě paní Zuzanu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.