PROSTŘENO - Marie: Jestli se jim u mě nelíbí, ať mi p*del políbí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

PROSTŘENO - Marie: Jestli se jim u mě nelíbí, ať mi p*del políbí!

Ústecké Prostřeno vyvrcholí u Marie Koubkové, která nejde daleko pro sprosté slovo. Tvrdá hráčka ve své kuchyni drsným slovníkem řekne, co si o ostatních myslí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillarka
20. 09. 2011 10:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
20. 09. 2011 21:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

proxima
18. 09. 2011 10:38

Nejdříve mi to připadlo zajímavé, takové domácí žvýkání. Ale nějak se to zvrtlo. Mně je jedno, jak je kdo orientovanej, jestli je tlustej, nebo hubenej, ale chci-li být degustátor a hodnotit jiné, musím to ochutnat a nekroutit se jako had - sladký nežeru, zeleninu nežeru, maso nežeru, to je asi jako kdybych hodnotil jízdní vlastnosti auta a neměl bych řidičák. Tak Primo, co Ty na to ??? A na závěr : já bych Vám taky uvařil, proč ne, ale WOTEWŘEŠ mi doma skříň a šuplík a urazitím Ti pazouru hajzle

fizi
17. 09. 2011 09:21

sedumnáctiletý všeználek a mistr světa,který je vegetarián,nemůže hodnotit jídla a o tom tento pořad snad je,ne? Marie se bojí nedokonalosti ve vaření,tak raději kvalitu nahradí kvantitou,jen aby vyhrála,splácá vše dohromady a nas..ně čučí na každého,kdo se jejim blivajzům protiví. Jeden hnus,už se na to dívat nebudu,poslední dobou je víc pořadů z Primy,které upadají,ale tento vede.

Pedro
17. 09. 2011 08:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

macek220364
17. 09. 2011 03:18

díky Marii a Kryštofovi jedna z nejhorších pětic...

gabi50
16. 09. 2011 17:48

tak z Primi...Mařce bych výhru moc přála, třeba by si konečně nechala udělat lepší zuby, než ty, co má v hubě

zdepa
16. 09. 2011 17:13

Klasický slaboduchý pořad Primy, která se přímo vyžívá ve vulgaritách všecho druhu. Začalo to uslintaných plešatým hulvátem a ***em, pokračuje to přiblblými primitivy, kteří vařit sice neumí, ale v jednom kuse se napadají. Blbové ve vedení Primi se musí tetelit spokojeností. Chudáci s mozkovou disfunkcí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.