Zohyzděný muž Petr Kolář: Ucho mi ukousl buldok! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Zohyzděný muž Petr Kolář: Ucho mi ukousl buldok!

Zohyzděná tvář a obrovské bolesti! Petr Kolář (63) z Havířova doplatil na svoji dobrou vlastnost – vždy ochotně pomoci. Teď má obě ruce zlomené, přišel o část nosu a ucho. Na chodbě domu, kde pan Kolář bydlí, mu ho ve čtvrtek ukousl rozzuřený americký buldok.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

boball
18. 09. 2011 10:55

je hrozná věc a někdy se nevyplácí.Myslela jsem,že pán šel třeba z nákupu a pes ho napadl.Ne,musel vylézat z bytu když slyšel rachot na chotbě,aby mu náhodou něco neuteklo.O psovi určitě věděl,že tam je a stejně se hrabe ven

mawiyah
30. 09. 2011 14:36

někdy se nevyplácí,ano... ale na druhou stranu, jak často si tu stěžujete na lhostejnost lidí... co kdyby tam ten pes trhal dítě a nikdo by neotevřel? nebo jiný článek - chlap 4 hodiny znásilňuje a mlátí mladou holku v centru Prahy, sousedi slyší volání o pomoc, ale nikdo nic.... to je podle mě horší...

1orionka
14. 09. 2011 11:00

Neni pravda že Americky Bulldok je bojove plemeno!!!!...mame jednoho doma a je to mazel i k našim 2 dětem!!!

hillarka
15. 09. 2011 13:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

schitu
13. 09. 2011 13:05

opravdu nehezky.Teď se nechci dotknout důchodců,ale zažila jsem a dokonce jednoho i v rodině,kdy se dotyčný nudí !! ,nesmí mu nic utéct a u všeho musí být.Dokonce jsou i tací,které jsem zažila já,že chodily kolem dveří a kde měli psa,tak si kopli.Pes začal štěkat,bylo si na co stěžovat a nebyla nuda.Bohudík můj pes si pamatoval velice dobře a když dotyčnému prokousnul kotník,vylezlo z pána,že ví proč se tak stalo.
Tady ten pán chodí o holi !!!!,pes na něj dokonce i někdy zavrčel,co tam šel tedy dělat???????
Mohl nakouknout,když ho to tak zajímalo a zalézt.Stejně by asi pomoci díky jeho zdrav.stavu nemohl.

b.r.s.a
13. 09. 2011 12:55

buďte tak laskaví a přestaňte už užívat a hlavně podporovat
to přiblblé slovo "bojový"pes nebo "bojové"plemeno !!!!!!!!!!
Ať ti chytří redaktoři zvednou laskavě zadel a jezdí po cvičácích ,ať jezdí na výstavy atd...
Tam uvidí jaká jsou ta plemena "bojová" a ať to pravdivě napíšou.
Proč pořád jenom podněcujou nenávist atd....
Já osobně bych to jedno "bojové"plemeno na takového pisálka klidně poslala.Nebojte on totiž ten pes poslechne tak jak má ,ale aby mu natrhnul prochu aspoň pr....Už jen za ty nepravdivé řeči a zblblé titulky .
Díky tomu se totiž bojí někteří lidé potkat třeba i čivavu,protože někdo napsal,že je bojová. Tohle by mělo být trestné.
Já nemám ani buldoka,ani RTW , mám tři německé ovčáky.Proto vím co píšu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.