Krásná Dominika Hašková plakala na Staromáku pro hokejisty | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Krásná Dominika Hašková plakala na Staromáku pro hokejisty

Už třetí den na Staroměstské náměstí přichází stovky lidí zapálit za tragicky zemřelé hokejisty Jana Marka (†31), Josefa Vašíčka (†30) a Karla Rachůnka (†32) svíčky. Hokejové hvězdy nejsou výjimkou...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

majojo
10. 09. 2011 23:59

Jo, taky jsem uronila slzu, ale lidi, tohle je vyvádení celkem na nic. Co byste dělali, kdyby se opravdu něco semlelo? Nový Mnichov, okupace, zrada republiky.... Tohle je hysterie v době míru. Relativního.

lamis
10. 09. 2011 12:23

tu nadhernou jste si mohli odpustit a jinak ,plakaji tisice jinych lidi ,place, cely nas cesky narod ,placi i v zahranici , jako ja tady , u pocitace,tu zpravu o te strasne kstastrofe ,kdyz jsem si precetla ,tak me malem ranila mrtvice , porad jsem tomu nemohla uverit myslela jsem, ze je to nejaka chyba ,hned jsem volala do CESKA RODINE TI JESTE nic nevedeli ,zacali prohlizet zpravy to je hruza ,cele roky jsme jim tady fandili a olavovaly , ty nase zlate kluky , to se nemelo stat ,kluci zlati, mejte se tam ,v tom sportovnim nebi krasne ,ale je to strasna bolest ,ze jste nas tak, behem jednoho dne ,jedne minuty, opustili ,posilam vam srdicko ,ktere pro vas place

hillarka
10. 09. 2011 09:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zdeniii
10. 09. 2011 16:03

jinak jsi normální ?

kindervajco
10. 09. 2011 00:23

A nepláče třeba proto, že ji tlačí dlažba do těch nahých kolínek?

zwil
09. 09. 2011 23:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.