Dcera herečky Cibulkové Šimona z Bohnic šokuje: Etzler mě mlátil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Dcera herečky Cibulkové Šimona z Bohnic šokuje: Etzler mě mlátil!

Herečka Vilma Cibulková (48) se nestačila oklepat z nevěry svého manžela Miroslava Etzlera (46) a dostává další rány od své nejbližší! Její dcera Šimona (18) z prvního manželství, která je již čtyři týdny v psychiatrické léčebně v Praze-Bohnicích na odvykací kúře ze závislosti na lécích a pervitinu, obviňuje manžela své mámy, že ji surově mlátil.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kacota
04. 09. 2011 22:50

Dívka, která s dcerou Cibulkové ležela na pokoji -
musí být neskutečná kráááááva ...

Shelby16
04. 09. 2011 22:17

Kdyby to byla slušná holka, tak bych snad i věřila, že ji mlátí, ale feťačce těžko věřit !! Možná jí dal jen výchovný pohlavek a ona z toho udělala mlácení. Rodiče, aby se zbláznili z takové feťácké dcery. Někde ve výchově asi udělali chybu, ale je to těžké. Holka se mohla chytit špatné party a teď už to z ní nevytlučou. Zavřít do Bohnic na detox, mlátit a stříkat jí studenou vodou a potom možná znovu psychiatra na ní. Narkomani, to je neštěstí

Shelby16
04. 09. 2011 22:21

Já v jejím věku jsem si hrála ještě s panenkami a medvídky, o nějakých drogách jsem neměla ani tušení, že existujou. Moje kamarádka to samé, ona hrála na klavír, já zpívala, my jsme tak slušně vychovaná děvčata

kacota
04. 09. 2011 22:47

sheila, už to len vložiť do seznamky ...

losynka
04. 09. 2011 20:30

neutekl jsi ze sexuologického oddělení nějaké psychiatrické léčebny? Vrať se, není to legrace.

losynka
04. 09. 2011 20:28

který jde dceru "varovat", že ji matka v nejlepší vůli chce na pro ni důležitou dobu zbavit svéprávnosti.Kdo měl někdy co do činění s feťákem, alkoholikem aj. závislákem, ví, že zbavení svéprávnosti není akt zlovůle, ale naopak naprosté bezradnosti a snahy pomoci. O tom jak ji Etzler zmlátil si mohu taky myslet své.vždy jsem své dítě milovala a miluji nade vše, přesto jsem ji zbila, třebaže jsem věděla hned poté, že to bylo zbytečné, ale ta beznaděj vás může dovést k různým věcem.
Přeji dceři i matce, aby si to jednou vyříkaly, tak jak se to podařilo mně a děvče to zvládlo. Tatík ať jde do...s takovou "pomocí" a její spolupacientka je mrcha prodejná, ne-li přímo hyena.

illis
04. 09. 2011 18:45

Cibulková chybu, Šimona vyrůstala sama bez sourozenců, dostatek volnosti a chvil o samotě. Máma věčně pryč , zkoušky v divadle, představení, natáčení, večírky apod. Je to škoda, jinak určitě bude chytrá holka. Právě proto nemohu pochopit, proč si něco začne s feťákem a ještě sama začne drogu brát. Šimoně přeji, aby se ze svých problémů dostala a měla více štěstí v životě a hlavně už bez drog.

nejezchleba
04. 09. 2011 19:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

silvervoice
04. 09. 2011 14:27

Vilma byla největší sexbomba v Praze, mohla mít, koho chtěla, byli by za ní lezli po kolenou, ale ona si musela zničit život s celou sérií úplných magorů.

ouha
04. 09. 2011 20:57

Bohužel i sexbomba jejího typu může mít nízké sebevědomí a trochu dekadentní vkus. To je pak sousto pro různé zoufalce.

silvervoice
04. 09. 2011 14:25

To Vilma po...... Feťákovi nemůže drogu sebrat na ráz, to ho poškodí fyzicky i psychicky a může ho to i zabít. To dělají čeští policajti, že fetáka nechají "natáhnout". To je 100% mučení, měli by ty policajty pozavírat.

majojo
04. 09. 2011 21:34

Sebrat feťákovi drogu je jediná možnost. Co si myslíš, že dělají na každém detoxikačním oddělení? Proto jsou tam mříže a klecová lůžka.

vera1305
04. 09. 2011 13:38

K věci.To že pár dostala,je v pořádku.Třeba byly ty facky zasloužené.Fetky neví co pod drogou dělají.Perník největší svinstvo.Do práce ju nahnat ,nelitovat,.Začít fetit ju nikdo nenutil.Každý má tu šanci začít.A nezačali jsme.Proto takové ty řeči může se to stát i vám...Nemůže.Makám starám se o své nejbližší.A lituju lidi nemocné.

majojo
04. 09. 2011 21:35

Jo, přesně. Ta informátorka zřejmě viděla povedený snímeček Tatínkova holčička - a přetransformovala to pro bulvár.

nejezchleba
04. 09. 2011 13:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xcarodejka
04. 09. 2011 13:00

"Křehké duše bývaj bity, možná na to přijdeš i ty....."
Já jsem dospělá, ale mám disociálního otce, který dnes užívá pasivní agresivitu, protože při svém věku už nic jiného nemůže.Stálá šikana po celý život,jen způsoby se měnily a nikdo nepomohl a nepomůže. Paranoik tady má volné pole.

majojo
04. 09. 2011 21:37

Musíš si pomoci sama. Toho rodiče prostě odstřihnout. Zní to krutě, ale jiná možnost není.

dannaa
04. 09. 2011 12:56

Také si myslím, že co se děje na terapii v léčebně,neměl by tisk toto sdělovat ,přestože to řekne jiná klientka.Na terapii se přece sděluje, že co se řekne na skupině nesmí se vynášet ven,natož do deníku.

xviktorie
04. 09. 2011 12:35

je to hyenismus - bulvár dá pár kaček nějaké fetce - spolubydlící z Bohnic a ta za to nakváká řečí na tři články. To už s novinařinou nemá společného vůbec nic. Nikdo nic neověří - napíší, co se jim zlíbí a odvolají se na to, že to povídala feťačka z vedlejšího pokoje. Která holce navíc ukradla i básničky. J bych se proti Aha bránila soudně, i když je to nekonečný boj...

aksura
04. 09. 2011 14:41

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.