Česko Slovensko má talent: Našel se nový Freddie Mercury, má i stejného asistenta | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Česko Slovensko má talent: Našel se nový Freddie Mercury, má i stejného asistenta

Milan Šatník (17) svůj život zasvětil kapele Queen. S Freddiem Mercurym má společný nejen repertoár, ale i asistenta Petera Freestonea. Jak uspěje v show Česko Slovensko má talent?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jardasx1x
07. 09. 2011 12:52

Zdravíčko.Ta paní, co tu psala předemnou má pravdu.Milana znám a hraje,zpívá normální věci.Queeny má v oblibě a na nějakého imitátora si nehraje.Jednou mi povídal, kdo to byl freddie a řekl, že to byl "BŮH" všech dob a že by se nikdy neopovážil ho imitovat.A jeho repertoár není o queenech.Má tam možná 3 písničky od nich.Takže lež.Mějte se hezky;-)

sarah61
07. 09. 2011 12:12

Nejprve by jste měli zjistit, jak to doopravdy je.Byla jsem od něj kousek v Brně při rozhovoru a poté jsme se dali do konverzace.Zpívá svým hlasem a ikdyž zazní písnička od Queen, nemá žádný společný repertoár.Je to pouze veliký fanoušek a není to žádný imitátor.To je také jeden z důvodů,proč si ho Peter Freestone vybral.V divadle není vše,jak vypadá.Je to pouze jen veliký podvod a byla jsem toho svědkem a to nejen u tohoto mladého zpěváka.Jsem zvědava,jak dlouho si tyto lži pan Peter Freestone nechá dlouho líbit!!!!!!

parmen
26. 08. 2011 12:01

a pokud někdo jen kopíruje jeho styl, zpívá jeho písničky, tak není nový Freddie, ale je jen jedním z jeho imitátorů. Peterovi se divím, vím, že měli s Freddiem pevné pouto, ale tím, že podporuje imitátora, tím se mu Freddie nevrátí

georg7
26. 08. 2011 08:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.