Jako každý rok, ani letos Petra Janda (81) neporušil tradici a uspořádal u sebe na zahradě letní párty. Zatímco v letech minulých se hosté předvedli jako indiáni nebo klauni, letos si neříkali na zdraví, ale »salud«! Lídr Olympicu totiž pro ně připravil párty jako z divokého Mexika! Sám měl přes sebe barevné pončo a na hlavě mu nechybělo sombrero. Jeho žena Alice (41) se zase oblékla do typické sukně a halenky a pomalovala si obličej, aby připomínala mexický svátek Día de la Muertos neboli Den mrtvých, který v zemi slaví v době našich Dušiček.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.