Fotbalista Řepka: Vlastní dcera ho kvůli Erbové nenávidí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Fotbalista Řepka: Vlastní dcera ho kvůli Erbové nenávidí!

Vztahy mezi fotbalistou Tomášem Řepkou (37) a jeho manželkou Renatou Řepkovou (38) se vyhrotily tak, že jejich šestnáctiletá dcera Veronika psychicky nezvládla boj rozvádějících se rodičů a napsala velmi otevřený dopis deníku Aha!. V něm obviňuje především svého otce, nešetří však ani jeho milenku Vlaďku Erbovou (30)! Zoufalý krok nasvědčuje tomu, že Veronika žije ve vypjaté atmosféře, kterou bohužel neumí se svými rodiči vyřešit. A otci vzkazuje jediné... »Táto, styď se!«
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pavucinka
29. 07. 2011 11:00

Když se nevěnuje rodině ,kterou dobrovolně snad založil protože má prostě jak se říká roupy..... a chodí de facto za zábavou jinam,tak je to sobeckost, nezodpovědnost a není si ho ani proč vážit. Za vše se platí a to nevěděl? Člověk nemůže dělat co chce, bez toho že by ho to něco stálo. Jako v hospodě, položí před vás účet.

sharkfish
29. 07. 2011 10:17

až to tříská dveřma... asi se bojí, že už nebude mít všechno u zadku a takovej luxus jako dřív, je rozmazlaná, až to není hezký, a matinka jí pěkně vychovává, jen co je pravda

kudlankabezbozna
29. 07. 2011 10:25

ne sharkfish, opravdu už ten luxus mít nebude, věř mi, holka, vím o čem mluvím. A nechápu, proč by ten luxus dál mít neměla, když je pořád až do smrti Řepkova dcera.

anonymka...
29. 07. 2011 11:06

... víš tohodle bych s nebála .. u peníze verča nejde až zas tak tolik... tady de o to že tátu vídá jen v televizi když hrajou fotbal nebo v bulváru.. tobě by to nelezlo na nervy?))

zoze2
29. 07. 2011 09:23

má jeden náš známý, naprosto pohodové manželství, tři děti a pak přišla paní asistentka, rozvedená a to co fungovalo 18let bylo špatné...rozvedl se a protože nová dáma mu pro jeho děti neuvaří když je má jednou za 14dní, bere je na oběd do restaurace a NAJEDNOU je mu líto vysolit 600kč za oběd pro čtyři lidi, prý platí výživné!!!Asi čeká že přijdou z krabičkami či co, ale na druhou stranu se chválí jak jezdí na výlety, vymýšlí program pro děti ale nové dámy.Je mi z takových otců na blití, včetně pana Řepky a jeho dcera má můj obdiv, zastala se zbytku své rodiny...

kudlankabezbozna
29. 07. 2011 10:23

jo, je to tak, z vlastní zkušenosti potvrzuju. U táty jsme se taky dočkaly velice zajímavých reakcí. Jeden by opravdu nevěřil, jaké mohou být ženské doslova svin.ě (omlouvám se tomu nevinnému zvířectvu), když se snaží vyšťouchat starší děti ve prospěch svých vlastních. Chápu chlapa, že to třeba v manželství nefunguje a najde si někoho jiného. Chápu i třeba, že za tím druhým odejde a opustí rodinu. Co ale nemůžu nikdy pochopit je to, že pak najednou se ke svým vlastním dětem může chovat hůř než k cizím - hnus, velebnosti.

miditi
29. 07. 2011 12:32

nápodobně-otec mých dětí neplatí výživné,protože jak říká,nebude přeci dotovat mě,nehodlá mi pomáhat,když jsem chtěla děti do své péče....absolutně nechápe,že jde o děti a má dojem,že ty peníze jsou pro mě,ač jen léčba dětí daleko přesahuje výši výživného...je to stále o ješitnosti a s novou partnerkou si koupil nové auto,kouří marlbora,jiné oblečení než značkové neoblékne,jezdí po kavárnách a po výletech-není to o tom,že by peníze nebyly

aaamanda
29. 07. 2011 08:47

Josu nechutní oba od pohledu, on i ona, ona víc!

zkrat
28. 07. 2011 22:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

b.r.s.a
28. 07. 2011 22:06

vzpamatujte se.Já vím,že se musíme něčím bavit,ale co je moc je moc.Vždyť dnešní 16ti letá holka žije už úplně normální život se vším všudy.Zábava,sex atd...
Tahle měla celej život zajištěnej dostatečnej příjem a dneska by mohlo přestat týct,co?Stejně jako její mámě.Erbová je modelka,to holky většinou chtějí dělat a líbí se jim to,ale tahle podle mě na to nemá a
ani mít nebude,to je k naštvání,co???
Máma má sice jinýho chlapa,ale bližší a "vydíratelnější" je samozřejmě táta.Všechno je dneska jen o penězích.U mladých zvlášť.Je to hrůza,ale bohužel pravdivá.
Mě se %Repka s Erbovou spolu lébé a AHA se zase vycajchnovalo.Taky jde o prachy,nebo snad ne ???

b.r.s.a
28. 07. 2011 22:08

samozřejmě "líbí" , oprava

schitu
28. 07. 2011 21:47

nezajímá a neprobíráte dceru Erbové.Za tu totiž nikdo takový nesmysly nepíše.

marmat
28. 07. 2011 21:01

brekekesalami
28. 07. 2011 20:31

nevěřím tomu, že má holka zapotřebí tohle psát...tipuju, že to je plán maminky, která jí nadiktovala, co tam napsat.

schitu
28. 07. 2011 21:29

Je to tak,hlavně bacha,aby Vás za tenhle příspěvek neukamenovali ,Já si to taky tak myslím,máma chce vydrdat prachy a už se o ní přestalo mluvit,tak jak se říká účel světí prostředky.

miditi
29. 07. 2011 12:28

oprauji se z min.komentáře-dle vašich dalších komentářů jste žena-ovšem vaše názory,jednoznačně na straně E+Ř bez výhrad vypadají tak,jakobyste žila přímo u nich anebo jste fanatická fanynka či v horším případě máte sama za sebou zkušenost,kdy jste někoho manipulovala a přijde vám,že tak činí každý.....Řepku jsem měla ráda,byl mi sympatický a dokonce jsem si omlouvala jeho blikance na hřišti-to,co se nyní řeší je nešťastné-tím,že to jde přes média-a neříkám,že je Ř.grázl a já nevím co ještě-sama jsem ho viděla na Andělu se synem v kavárně,když měl tu zlomenou nohu-ovšem i dle příspěvků výše je zřejmé,že situace je vypjatá pro všechny a když je chlap zblblý do ženské,pak jdou na chvíli i děti stranou-je to tak všude,když si chlap najde milenku

anonymka...
29. 07. 2011 10:59

Verču znám osobně... a opravdu zmanipulovaná neni , jenže když po tom co tatíček odešel za erbovou se sotva ozval a když už s´jí zavolal tak na ní většinou vyjel ... tak se jí nedivim ;) je mama o tom opravdu nevěděla...
Já se jí ani nedivim že to udělala... ani po tom co se to otisklo včrea v novinách já nezavolal.. jneom napsala další dopis do novin neni to krása? řešit rodiný vztahy s 16 letou holkou tkahle ? místo aby jí třeba zavolal nebo by se sešli a vyříkali si to osobně ?.... on pan Řepka oporavdu neni žádnej svatoušek ;) a verča zmanipulovaná neni

georg7
28. 07. 2011 19:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sharkfish
29. 07. 2011 10:20

ty jsi za magora v každý diskuzi

smidrsova
28. 07. 2011 18:40

matky, která chlapa který opustil rodinu, nazývá p. Řepkou? To asi nemyslíte vážně. Nazývá ho slušně, v podstatě slušněji, než si zaslouží. Má o něm mluvit snad jako o "miláčkovi"? Myslím, že řešíte nepodstatné. Nevím, jakého šajna o životě máte vy, ale děti chtějí především tátu a co se prachů týče, je povinností rodičů je "hrnout" směrem k dětem. Pokud je začne hrnout směrem k cizí ženě, vůči které nemá žádn povinnosti, právem sklízí opovržení - a nejen od dětí. Máma tátu nijak stavět nemusela - do role viníka se postavil sám, dobrovolně a vědomě. Kdyby rodinu opustila ona kvůli nějakému manekýnovi, myslím, že ji by také nikdo nešetřil - včetně vás.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.