Sexy Heidi Janků: V bazénu se koupu skoro nahá! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Sexy Heidi Janků: V bazénu se koupu skoro nahá!

Nestárnoucí zpěvačka Heidi Janků (48) už nevystavuje své tělo na pláži. Od chvíle, co si pořídila bazén s mořskou vodou, tráví léto výhradně na své zahradě v Uhříněvsi.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

georg7
25. 10. 2011 17:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
17. 07. 2011 18:26

vynášet pomalu do nebes Heidi ve 45 letech kvůli její "sexy" postavě je nošením dříví do lesa. Kdyby měla děti, potom bych se klidně k tomu přiklonila. Ale hrát si v jejím věku na diblíka , to fakt přehání. A ta věda s bazénem, naprosto nechápu její myšlení. To je mi stokrát milejší kterákoliv jiná zpěvačka nebo herečka, která si s radostí pořídí děti a ještě k tomu má pěknou udržovanou postavu. Denně potkávám na ulici půvabné mladé ženy s dětmi

ivoadler
17. 07. 2011 11:36

Já se koupu nahý a nedělám z toho žádnou vědu. Viz článek Nudismus na mém webu. Ve čtvrtek jsem byl na vodoléčbě a s chlapama jsme se shodli, že ty plavky jsou úplná blbost. Ta manipulace s nima je otravná. Heidi se koupe "skoro nahá". Kdo se nekoupe skoro nahý? V té letošní okurkové sezóně opravdu není o čem psát.

starypes
16. 07. 2011 07:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
15. 07. 2011 14:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tunka
16. 07. 2011 08:35

Milá hillarinko, pořád čekám, ty moje milovaná beruško, jetli tak vymyslíš ve své roztomiloučké hlavince bez mozečku, taky nějaké jiná slova! A holka nejde ti to viď! Ty jsi tak blboučká, až tě to musí bolet, ty debilečko naše malinkatá A proč si myslíš, že je každý jiný člověk jako ty? Když ty jsi frigidní, zarostlá a páchneš jako tchoř, tak my normální lidé to "bohužel" jako ty nemáme Buď tak hodná, zalov ve svém děravém mozku a vyhrabej taky nějaká jiná slova, kterýma mne budeš opět pozdravovat. Už se moc těším!!!!!!!

hillarka
17. 07. 2011 23:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.