Dvořák popsal boj s rakovinou: Chce to vůli a hlavně štěstí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Dvořák popsal boj s rakovinou: Chce to vůli a hlavně štěstí

„Není to příliš dlouho, co umřel manžel mé maminky. Rakovina slinivky. „Naštěstí“ to šlo dost rychle, takže se dlouho netrápil," zmínil Jiří Dvořák (55) jeden z důvodů, proč se stal ambasadorem projektu OnkoFit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ELLA Průšová
26. 01. 2023 21:13

On jí neprodělal, tak ví prdl, co to je! Zviditelňuje se na takové hrůze! To je hanba!

Michal Kamenik
20. 01. 2023 18:23

Jsem po dvou operacích nádoru mozku. Při první jsem byl na sále 10 hodin a dvakrát jak se říká, mě vraceli zpět. Říkal jsem si, že už to bude ok, ale do dvou let se mi udělal další nádor. Víte, je to strašné na psychiku, ale kdybych měl myslel na to, že se mi udělá další a třeba někde, kde už to nebude operovatelné, tak bych se z toho musel zbláznit. Jsem v, celém důchodu je mi 55, roků a mám potěšení ze svých dvou vnuček a moje rodina je moje terapie. Opravdu to nechce truchlit a pokud možno žít v mezích svých možností, které člověku zbyly aktivně. Všem přeji stálé zdraví a klid v duši.

jity
21. 01. 2023 12:37

Přeji vám pane hlavně zdraví a pohodu. TČM má něco do sebe, také toto onemocnění v rodině známe a ji věříme.

lpitriska
22. 01. 2023 11:02

Jste frajer. Přeju vám hodně moc zdravíčka at' už máte od nemoci klid .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.