Šafářová přiznala problémy: Po druhém dítěti to bylo těžší než po prvním | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Šafářová přiznala problémy: Po druhém dítěti to bylo těžší než po prvním

Pouhých pět měsíců po narození syna Olivera má bývalá tenistka Lucie Šafářová (35) zpátky svoje dokonalé křivky. Zadarmo to ale nebylo. Jak sama přiznala, váha šla dolů o něco hůř než po narození Leontýnky. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Huga
26. 10. 2022 11:08

Travina Já jsem o Vondráčkové nenapsala ani slovo. Reagovala jsem na debil.ku Balde***h Tesařovou, která slídí po článcích o Plekancových a píše hnusy. U v téhle, jako vždy byla první. Pozoruhodné je, že to ti nevadí a nezapomněla sis kopnout do Šafářové. Takže jsi naprosto nezaujatá, co? Nezajímá tě ani jedna. Tak určitě.To vykládej ostatním 🐮🐮🐮🐮🐮

uschi
31. 10. 2022 16:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Huga
26. 10. 2022 10:19

Travina Co to meleš o soudnosti? První v téhle diskuzi - ostatně jako vždy - byla debil.ka Balde***h Tesařová Tesař atakdále. Tahle pohotovost a číhání na každý článek o Šafářové ti nepřipadá úchylná a přes čáru? Ne, protože jste s debil.kou v jednom klubu. Takže buďte trochu soudné 🐮🐮🐮

travina
26. 10. 2022 10:37

Vážená, nebo vážený? Nejsem v žádném klubu, mám svůj mozek! Nezajímá mne ani jedna, jen mne mrzí, že stále pomlouváte Vondráčkovou, že NIC neumí. Proto jsem si vyhledala Wikipedii, abych se přesvědčila co dělala a dělá. Podle vás je úplně nemožná, tak se prosím zamyslete vy a tím končím, tyto rozpravy mne dále nezajímají. Hezký den

Moran
26. 10. 2022 00:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

travina
26. 10. 2022 06:49

Vy škarohlídi vůči Vondráčkové si přečtěte Wikipedii .... http­s://cs­.wiki­pedi­a.or­g/wi­ki/Lu­cie_V­ondráč­ková
a pak teprve blbě kecejte, že je bez talentu!!!!! Ona ty ceny ze Slavíka, Týtý, atd si asi vycucala z prstu!!! A všichni, kdo jí ty ceny dávali, neměli hudební sluch, jo? Bože "morano, či morane" ... a ostatní ... jste akorát z příbuzenstva Šafářové a musíte v tom bulváru "ležet", protože, jak někdo něco o ní něco pípne, tak už startujete, fakt chudáčci

Jo a Plekanec ten je dle vás šťastný s kolohnátem, no tak ať je, nikdo mu to nebere! Nejsem příbuzná ani známá, pouze mám rozum. A vy, bojovníci za Šafářovou buďte trochu soudní!!!!!!

Martina Tesarova
25. 10. 2022 21:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Huga
25. 10. 2022 16:41

Už si mě OPĚT s někým pleteš. Nevím, jestli to děláš záměrně, nebo tvůj zakrnělý mozek nemá kapacitu si pamatovat výroky tvých oponentů (respektive lidí, kterým se z tebe zvedá kufr), ale stejně jako v případě sexuálních pomůcek, nebyla jsem to já, kdo by někdy zmínil zrní. NEJSOU TO MOJE SLOVA, rozumíš? Ty bys opravdu neměla hodnotit něčí inteligenci, máš v palici vytřeno mokrým hadrem.

Martina Tesarova
25. 10. 2022 15:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Huga
25. 10. 2022 14:08

Jé a deb.lka Tesařová Balde***h Tesař atd v diskuzi jako první, aby vypotila stupidní holou větu na úrovni mateřské školy. Jéééé..... 🐮

Martina Tesarova
25. 10. 2022 12:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.