Lidem se líbila víc Vondráčková, stylista Chrástek fandí Šeredové. Co vy na to? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Lidem se líbila víc Vondráčková, stylista Chrástek fandí Šeredové. Co vy na to?

Tři krásné nevěsty, jen jedna z nich je však ta nejhezčí. Se svatbami celebrit se v posledních dnech roztrhl pytel. Čtvrtek patřil Buffonovým, v pátek se tajně brali Plekancovi a v sobotu všechno završili Zapletalovi.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

aurora45
21. 06. 2011 15:11

je samozvaný stylistický guru - ovšem jako malé chrastítko si musí někde ten komplexíček vyrovnat, že. Tyto tři páry nelze srovnávat, každý je jiný a hlavní je stejně jejich životní pohoda. A jen tak btw, Šeredce její outfit přidával navíc až moc kilo

janyna
20. 06. 2011 21:58

sám vypadá jak strašidlo a nejhezčí nevěsta jsem byla stejně já.

tenerife
20. 06. 2011 19:11

se mi daleko více líbili než Lucie s manželem Tomášem,Alena byla jako krásná nevěsta v italském stylu,někdo ji srovnával s Kathe Midel­ton,kd­epak­,Ale­na bylá svá a Gigi neskutečný fešák,oběma manželským párům přeji krásný a spokojený život.

lukreciaborgia
20. 06. 2011 12:24

Nevěřím,že by čtenáři neviděli ten rozdíl.Buffonovi byli nádher­ní,sva­tební,­vese­lí,vys­mátí a fakt si to užívali.Vondráčková s Plekancem jak boží muka.Hlavně tajně,aby nikdo nic nevi­děl,ne­věděl­,nefo­til.Ať už letí třeba do ,no třeba někam.Já vím,missky čekatelky už číhají a Plekanec byl jeden z mála volných milionářů.Takže se nedivím,že 31-letá Vondráčková má strach,protože k Plekancovi by sedla i nějaká 18-tiletá hezká holka.Lucie moc krásy nepobrala a ty fotky co kolují na internetu jí taky nelichotí....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.