Tohle Forejt přestřelil: VÝSMĚCH JAKO HROM | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Tohle Forejt přestřelil: VÝSMĚCH JAKO HROM

To, co se ze začátku jevilo jako zajímavá spolupráce mezi uznávaným šéfkuchařem a porotcem MasterChefa a nejznámějším fastfoodovým řetězcem, je nyní lidem pro smích. Z původního kontrolora kvality se stal spíše propagátor fastfoodových výrobků, které vychvaluje v novém singlu Mc’n’Roll. Odpůrci této spolupráce se rozhodli ostře zareagovat. Takové následky Přemek Forejt (35) zřejmě nečekal…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nika70
11. 09. 2022 16:15

Já taky jím v autě a to proto, že chci být sama v klidu. Nechci se dívat na lidi a ani aby se dívali při jídle oni na mě. Takže se nestydím za Mekáč, ani za sebe. Chci jen soukromí.

paralenka
06. 09. 2022 10:10

Celkem chápu, proč vzal reklamu na mekáč, založit rodinu a koupit barák něco stojí. Není jediný, který to udělal, tenhle to alespoň bere s humorem, jiní berou v reklamě doslova trapárny. Ale míchat do toho Entree a osolit hodnocení této restaurace mi přijde divné, dost to vypiplal a něco to stálo, takže to trochu smrdí závistí. Ono oživit budovu v tom místě po zaniklém divadle nebyla sranda a chtělo to odvahu, vadí mi snad jen ten přílepek casina hned vedle. Možná hodnotí ti, co to v životě neviděli a nikdy tam nevlezli. Ale asi lepší než prázdné barabizny. Co těm vtipálkům brání to navštívat a potom hodnotit?

Uživatel_5455190
05. 09. 2022 13:57

Milují tu reklamu je mega moc pěkná a chytlavá 😍♥️☺️😍

Martin Tesar
04. 09. 2022 20:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Martin Tesar
04. 09. 2022 18:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_5592770
04. 09. 2022 17:18

Náhodou super, pojal to po svém a vždy se najdou lidé, kteří budou ,, rýpalové,,..... A pokud si někdo myslí že Pan Forejt nebyl nikdo než potkal svoji ženu tak to neví vůbec nic.... Viďte pane Tesar😂😂

Martin Tesar
04. 09. 2022 15:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Marta Kubíková
05. 09. 2022 17:24

Mýlíte se a hodně. Ta reklama a písnička se mi teda nelíbí a tímto, že jí propaguje kuchař, který vyznává fine dining, tak se to neslučuje.
Ale k věci: Forejt je už známý a oblíbený minimálně 4 roky, když začal jako porotce v Masterchef a tímto vešel hodně do podvědomí diváků. S Burešovou to v tomto nemá nic společného, svůj vztah potvrdili cca před rokem a půl.

Dianthos
04. 09. 2022 15:07

Mně se jeho reklama na Mekáč "Mc’n’Roll" líbí. Je to vtipné, zábavné.
Na rozdíl od jeho běhání na veřejnosti, oděného pouze do růžového, nafukovacího zvířátka. To je přes čáru. Pokud to má zvýšit upadající sledovanost seriálu, tak to působí pouze jako čirý akt zoufalství od tvůrců Master Chefa.

paralenka
06. 09. 2022 10:14

Beru, tohle je názor, který má hlavu a patu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.