Svatba Hanychové se Soukupem na spadnutí? Aguš kápla božskou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Svatba Hanychové se Soukupem na spadnutí? Aguš kápla božskou

Pryč jsou doby, kdy vztah Agáty Hanychové (37) a Jaromíra Soukupa (53) přiměl lidi si pořádně klepat na čelo. Nyní jim fandí a už by klidně rozhoupali svatební zvony. A modelka se tomuto scénáři podle všeho nebrání!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

HastaManana
20. 07. 2022 15:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ella
24. 07. 2022 19:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evi nato
20. 07. 2022 14:13

Tady to teda zase jiskří. No, moje troška do mlýna je, ať si každý dělá co chce. A třeba se každý plete a tato dvojice bude šťastná. Co se týká p.Soukupa, tak mi znaven nepřipadá, naopak je na něm vidět , že je šťastný. Kdo sleduje Instagram, tak vidí videa, i rozhovory s nima. Takže podle mne je vše OK.

Alva
20. 07. 2022 10:40

Soukup prý je normální kluk, řekla Agáta, po padesátce je to děda, ne kluk a jsou trapní, oba.

Olina Vychová
20. 07. 2022 11:25

Nevím, proč by měli být trapní" Můj kluk" se teď tak říká Například Jitka Sedláčková (61) a Pavel Töpfer to taky tak říkají. A těch dvojic ve vyšších věku co to říkají, je už poravdu Je to vtipné a śměvné a kdo to nechápe, tak bere vše moc vážně

Olina Vychová
20. 07. 2022 11:28

Koukám , že mi stávkuje klávesnice
Oprava : Pavel Töpfer (73) to taky tak říkají. A těch dvojic ve vyšším věku co to říkají, je už opravdu hodně. Je to vtipné a úsměvné.

ella
24. 07. 2022 19:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_5058939
20. 07. 2022 10:11

Děláte si srandu, chodí spolu asi měsíc

borka30
20. 07. 2022 09:53

Ta fotka na mě působí divně. On pomáhá luxusní prostitutce. A je z toho hodně zničen.

Kosodrevinka
20. 07. 2022 07:01

Pochopili, nebojte 😂😉😂,

od začiatku ťažký ťah na ľudí od p.Agáty, delá si *** doslova ze všech, předvádi lacnotu z kolotoče, -když použijú její mluvu, hlavne, že stúpajú počty sledovatelov na
instagrame=PENÍZKY

p. Jaromír ale na posmech jde.TV Barandov je na posl.míste někde v zavětrí, cirkus p.Aguš teď valcuje všude,
zlatá rybka v sieti

hanz jirak
20. 07. 2022 06:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zuzakirsch
20. 07. 2022 00:41

Nejlíp dopadají manželství po dvouměsíčních známostech. Kdy byl pár navíc jenom na dovolené u moře bez dětí a nemusel tam nic řešit.

Stanislav Ondráček
19. 07. 2022 23:28

No, co na to říct... dříve se takovéto "přelétavé včelky" titulovaly přízviskem čubka...
Dnes je to celebrita😀👍

picoda
19. 07. 2022 23:33

lekno
19. 07. 2022 22:45

Uživatel_5543343 :
Kolik že to oni spolu randí ? Měsíc či dva ? V článku naznačují, že do toho brzy praští, neboť Agáta hodila popisek – „Už brzo“.. Ona veřejně prohlásila něco ve smyslu, že ho dostane, co jí vyšlo. Svatba jí zřejmě vyhovuje asi tak po 2-3 měsících randění. Její matka v roli kontrolní inspekce - nadšená : 2-3 měsíce jsou přece moc dlouhá doba na to, aby p. Jaromír dokonale poznal Agátku i její rodinu, že. No, koukám na to a i kdyby chtěla - nevidím tam spontánní zamilovanost, spíše naplánovaný scénář. Kdyby JS byl bezdomovec, pochybuji, že by si Agáta všimla jeho nohy a utrousila by o nich 1 slovo. Nedělejte zde z lidí, kteří ještě dokážou samostatně myslet - nenormálních. Myslím, že tuhle její akci budou vnímat jako velkou lásku z její strany jenom naivní čtenáři. Ta raketová rychlost tlaku do svatby - je moc průhledná.. A názor na to, zda dnes pan Jaromír působí vitálně OK, nebo méně vitálně - může mít každý svůj. Já jsem to myslela dobře. Když člověk cítí, že je zeslaben, měl by si odpočinout. Všeho moc škodí..

Vlasta Chourová
20. 07. 2022 06:04

Jen naivní čtenáři si myslí, že zmínka o svatbě je pravda. Ani ne tak naivní, ale přímo blb.í nechápou, že je to vtip A navíc se toho chytil bulvár a ještě více to rozmazává a naivní čtenáří píší, píší, kritizují, žasnou a odsuzují ... jste fakt směšní

lekno
20. 07. 2022 10:17

Uživatel_5543343 :
Tak jo, napíšu přesněji, co si myslím o daném tématu. Legrační jste tady vy a drzý také. Kdo vás v této diskusi nazval nenormálním a vypisoval, že máte příšerné kecy ? To je váš omezený slovník..
Ti normální si jistě všimli, že současné články o této dvojici v bulváru se snaží čtenářům vnutit dojem, že celá veřejnost milencúm fandí a přeje si jejich brzkou svatbu. Je to záměr - manipulace s míněním lidí. Neboť je enormní zájem urychleně chytit zlatou rybku do sítě - manželství, dokud je rybka v euforii. Ale ta rybka není Agáta, je to Jaromír. Aby ten lov nevypadal tak agresivně ubohý, hodí se dopředu navozovat dojem, že jsou všichni nadšeni z jejich zábavných aktivit. Ať to vidí hlavně on a nemá trapný pocit, že se lapil do sítě. Ať mu nedojde, jak je zmanipulován, vždyť přece veřejnost jim fandí. Ti normální – tím to dochází. Panu Jaromírovi ale ne, dojde mu to možná později.. A vy se řehněte dál, to vám funguje dobře - na rozdíl od mozku.

Vlasta Chourová
20. 07. 2022 10:45

Jste trapná a vaše názory taky, bohužel si to neuvědomujete, ale to je váš problém A největší fór je, že vy si myslíte že je Soukup zeslaben a měl by si odpočinout Proboha ženská, zažila jste někdy muže v 50 ti letech? Pokud to teda nebyl eunuch Tak pište dál ty vaše nesmysly, tím více je tady zábavy

lekno
20. 07. 2022 13:45

Uživatel_5543343 :
Trapný jste vy. Posuzujete vše jen podle sebe, neboť vám chybí empatie. A když se vám nelíbí názor jiného, zmúžete se akorát na omezené příspěvky, plné urážek a posměchu. Jestli budu psát dál, je na mně. Teď to tady balím, vy mi už za ten ztracený čas nestojíte.

Vlasta Chourová
19. 07. 2022 20:30

Proboha lidi vzpamatujte se! Vaše kecy jsou fakt příšerné. Vůbec nevíte, jak to spolu mají a máte keců víc než Palacký. Normální člověk vidí, že jim to spolu sluší a že ta láska u nich je. Pochybovači vidí pouze mediální tah, a to je směšné, jste fakt hrozní. A p.Soukup vypadá absolutně normálně a to když je oholený, vousy to jinak kazí. Proč by to mělo pro něho zdravotně skončit? Jste fakt nenormální s takovýma kecama.Je zamilovaný do krásné ženy a v jeho věku je to chlap v plné síle, takže pohodička.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.