Arogantní Habera: Adamcovi ani nezatleskal! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Arogantní Habera: Adamcovi ani nezatleskal!

Porotce SuperStar Paľo Habera (49) je sice vynikající muzikant, jeho arogantní chování ale snese málokdo. Během nedělního finále soutěže se Habera předvedl hned několikrát.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bohatypodnikatel
10. 06. 2011 09:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dorota100
07. 06. 2011 23:20

uz mi to aj chybalo, ze tohto roku sa nic podobne nestalo.. pali vzdy vie, ako vyviest ludi z omylu, ze sa unormarnil.. ma troska vie iq ako rytmus, tak to dokaze dlhsie maskovat...

spajka
07. 06. 2011 20:40

je buď vrozená nebo získaná.Na Haberu se nevztahuje ani jedna varianta.Ale ono ti nedorostlí lidi musí aspoň nějak převyšovat.....je to namyšlený blb.A jeho písničky,ty jsou už taky za zenitem.Nic nového.

zdepa
07. 06. 2011 20:19

přivandrovalec chová a vyjadřuje jak kretém, a přesto stále vede nějaké poroty za milionové odměny. Samozřejmě jde vždy o pochybné pořady soukromých televizí a jejich debilní produkty. Ale zde není žádná instituce, která by ho zarazila? Je to hovado, které dělá ostudu i Slovensku.

denaaa
07. 06. 2011 20:12

Habera si hraje na frajera a přitom je to normální křupan, který furt maximálně protěžoval uřvanou prsatou Gábinu a Lukáše se za každou cenu snažil srážet k zemi. O to více SMSek jsem Lukášovi poslala a jsem strašně ráda, že vyhrál právě on, který se sebou nenechá manipulovat a Habera ať se z toho vzteky třeba zauzluje, slizoň jeden

bohatypodnikatel
10. 06. 2011 09:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
07. 06. 2011 19:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marmat
07. 06. 2011 17:29

Když se OKATÉ fandí

marmelada
07. 06. 2011 16:21

Nezdál se..... přeci musel pochopit, že reagce licí je opačná a když někoho kritizuje nebo urazí, tak ten člověk postoupí téměř jistě do dalšího kola/ zkušenost Rhytmus a Šeps/ Když tedy Habera zkritizoval Adamce, musel předpokládat ,že mu pomáhá, alespoň já jsem tušila, že v tu chvíli Adamec vyhrál.
Možná nějaký scénář..... Habera také dokázal být nevkusný, divný to chlapík. Čekala bych, že porota bude vyváženější, vedle primitivnějšího a zábavnějšího i intelektuál. A tím nemyslím odborné kritiky, které lidi(laiky/ nezajímají. Trapné. Stejně jako násliné pokusy některých členů poroty o vtip za každou cenu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.