Skandál Saskie Burešové: Trans není urážka... Nejsme zrůdy, ani úchylové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Skandál Saskie Burešové: Trans není urážka... Nejsme zrůdy, ani úchylové!

Urazila se, když ji Vojta Kotek (34) přirovnal k »trans lidem«. Svými výroky se ale Saskia Burešová (75) sama dotkla lidí, jež se hrdě hlásí k transsexualitě! Líbit si to nenechala ani herečka Lucie Brychtová (47), jež si prošla proměnou z muže na ženu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Shimmir
09. 04. 2022 17:14

Ale transka není jen lesba nebo gay!
O to je to horší, že klame tělem a po operaci vypadá jako něco, co není! 🤔🤕

Shimmir
09. 04. 2022 17:11

Ale transka není jen lesba nebo gay!
O to je to horší, že klame tělem a po operaci vypadá jako něco, co není! 🤔🤕

Shimmir
09. 04. 2022 17:01

Tak Kotek, Prachař ani Bouček moc inteligence nepobrali a nějaká slušnost či úcta ke starším, zejména dámám, jim nic neříká! Pokud nějakej Ušák rozšiřuje takové pomluvy o Saskii, upozornil bych ho, že to je žalovatelné!
A transky jsou zrůdy, protože se vymykají přírodě a vydávají se za to, co nejsou!

uschi
26. 03. 2022 08:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
26. 03. 2022 21:57

netušila jsem, že se přidal i Prachař, to mě zklamal

-bello-
25. 03. 2022 23:11

Já vůbec nechápu, jak nějaký Amík s hodnotou IQ asi nic moc může myslet, že Saskia Buršová byl chlap.
Já ten vtip nepobírám.
Kromě toho by zejména Amík byl doma při zdi, protože by ho ukamenovali všichni za lidský práva a slinu by na tom chytli i black lives matter .
Já Vojtu Kotka nikdy nějak extra ráda neměla, ale že je takhle blbej jsem netušila.Lucii Brychtovou neznám

Baldedash
25. 03. 2022 14:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Jan Kocián
25. 03. 2022 10:42

Já lesbám říkám výsměšně "lesby"... jim to nevadí, protože se za lesby považují.
------------
Vlk se nažere. A koza zůstane celá!

Jan Kocián
25. 03. 2022 10:54

Jako normální mi přijde označení "lesbička". Slovo "lesba" považuju za nadávku... takže jsem rád, že z mého pohledu můžu lesbičkám nadávat, aniž by jim to vadilo.

Dianthos
25. 03. 2022 11:04

Já hlavně nevím, proč by zkratka nějakého názvu měla být urážkou. To bychom byli téměř všichni permanentně uráženi, když nás okolí nazývá zkratkou našeho křestního jména.

Dianthos
25. 03. 2022 11:13

Teď vidím, že problém ona neznámá nevidí ve slově "trans", ale "transka".
No - u muže změněného na ženu je to česky gramaticky správně.
Ale žena změněna na muže se může cítit být tou ženskou koncovkou diskriminována.
To ovšem není případ této herečky. Tak kde má problém??

uschi
26. 03. 2022 08:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Dianthos
25. 03. 2022 10:20

Od Kotka to byl trapný humor, který ani za humor nepovažuji. Ale aby se paní Burešová kvůli tomu urazila, to mi také přijde přes čáru. Přece je tak známá, že jí lidé za "trans" nepovažují. Ale také je známá tím, že na ní už není nic přirozeného. Je tak změněna plastikami a nánosy make-upu, že už to ani není ona.
Reakce nějaké, mně neznámé, trans herečky už není vůbec na místě.
Ať si dělá se svým pohlavím, co chce, ale je normální, že se ženě nelíbí, když jí někdo řekne, že vypadá jako chlap a stejně tak muž se urazí, když mu někdo řekne, že vypadá jako žena.
Je normální být v souladu se svým pohlavím a podle toho vypadat.
Pokud je ona herečka v souladu se svým momentálním pohlavím, tak je to dobře, ale nemusí nás tím obtěžovat a medializovat se.

Uživatel_5573080
25. 03. 2022 00:15

Brychtová dělá uraženou, ale je pouze hloupá a pravdu má Burešová. Urazit člověka je možné jakkoli, třeba označením Brychtové za dámu s patřičným důrazem na slovo dáma. Měl by se snad Jiří Krytinář během svého života urážet, když někdo označil někoho jiného za duševního trpaslíka, s tím, že trpaslík není urážka?

Alva
24. 03. 2022 20:24

Však to není normální.

Milla
24. 03. 2022 15:10

Pro yardu-samozřejmě že to takhle neřekl,vyprávěl historku jak se jeho známý z USA divil že jsme tak vepředu že translidi už u nás vystupují v televizi.Ty urážky co měly trvat celý pořad spočívaly třeba v tom že o publiku za účinkujícími řekli že to jsou její kadeřníci a vlásenkáři,z meho hlediska legrácky ale proč to brát za urážky nevím.Teď se paní hrozně diví že se po jejím týden trvajícím hysteráku ozvali translidi že je uráží její výroky.

zlobit
24. 03. 2022 19:36

insider
24. 03. 2022 11:14

Třicet let po ní pes neštěkl, tak teď si 'naše paní Saskia' tu mediální slávu musí řádně užít - a to i za cenu, že už ze sebe dělá úplnou trumpetu...

yokky
24. 03. 2022 17:51

mor ho

mikima2
24. 03. 2022 11:10

Ono by bylo něco jiného, kdyby jí tohle řekl mezi 4ma očima a ne v televizi, kde si z ní dělala většina účinkujících legraci. Také by to bylo o něčem jiném,kdyby se takhle posmíali nějaké mladé pipině a ne 76leté matce a babičce.Tady jsně vidíme jak si tito hloupí rádoby umělci važí starších lidí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.