Duševní buran Kotek? Nemyslel to zle, ale je hloupej, tvrdí Saskia | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Duševní buran Kotek? Nemyslel to zle, ale je hloupej, tvrdí Saskia

„Mě to neponížilo, duševní buranství mě nemůže ponížit," prohlásila o nemístném fórku Vojty Kotka (34) známá moderátorka. Saskii Burešové (75) jen vadí, že si z ní utahují lidé, kteří nejsou jejími vrstevníky a navíc ji vůbec neznají.  
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
22. 03. 2022 09:20

... Prachař, Kotek, Bouček - jeden větší zmetek než druhý !
PRIMU reprezentují tito tři " šoumeni ", na obrazovce se chovají jako prasata , kvůli údajnému vtipu jsou ochotni urazit někoho , komu nesahají ani po kotníky ! Bouček je režisérem tohoto pořadu a mněl by nést osobní zodpovědnost za celou věc , pan Bouček nezvládá svou funkci a měli by ho vyhodit !!!

Uživatel_5457057
22. 03. 2022 06:42

FACE TO FACE na TV Stream ... poslechněte si tu ukřivděnou dámu a pak si přečtěte pod tím pořadem diskuzi, která se nese v tomto duchu .. a mají pravdu!!!!!!!
Viz jeden z mnoha příspěvků:
"V zásadě velmi nepříjemný projev.. Má zajisté právo na to cítit se uraženě a naštvaně, řekla bych, že v této kauze selhalo více lidí najednou a iluze o nějaké úrovni daného pořadu si nedělám. Nicméně řeč těla, energie, gesta a určitá uštěpačnost a arogance, která z paní Burešové přímo tryská mě překvapila. V žádném případě není nad věcí jak se snaží v rozhovoru demonstrovat a tyto dojmy z ní to tak ještě umocňuje. Stačilo přeci říct, že jí to urazilo (dalo by se to i pochopit), ale že jde dál a věří, že se tomu jednou zasměje"

mbmb
21. 03. 2022 19:11

Mlčeti zlato! Fagan

johanaa
21. 03. 2022 16:16

Ubožák! Být minutu "vtipný" na úkor druhého.. Jak by asi reagoval kdyby se takto někdo vyjádřil o jeho matce? Jestli je může takto ponížit ženu, tak přemýšlím co vsechno je schopný udělat pro svou popularitu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.