Charles chystá převrat! Budou padat hlavy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. března 2023

Svátek slaví Marián, zítra Emanuel

Charles chystá převrat! Budou padat hlavy

Tak to Británie ještě nezažila. Princ Charles, který na trůně brzy vystřídá stařičkou královnu Alžbětu II. (95), odkryl plány. Monarchie prý zažije nevídané! Od válu půjde dost lidí!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Milla
22. 03. 2022 07:02

Pro veselý kaktus-nevím že by měl Charles něco na zametání tím méně s Camillou,dělá spoustu prospěšných věcí a spolu s princeznou Annou jsou nejvíce pracujícími členy královské rodiny.Pro tryskomyšku-Beatrice a Eugenie žádné příspěvky nedostávají,Andrew a Harry teď už taky ne,můžeme doufat že s Andrewem už bude klid pokud se neobjeví další slečna která ho bude žalovat a pokud se už konečně smíří s tím že je mimo a nebude se nikam cpát,horší to bude s prolhaným párečkem.Jednak je pořád v luftě Harryho knížka která při očekávaném honoráři prostě musí být skandální,ovšem palác zase nesmyslně doufá že nebude tak zle.Navíc je pořád ve vzduchu to obvinění z rasismu které je sice nesmyslné ale vděčné a pro některé lidi se obvinění rovná odsouzení.jako se ozývají na bezzubé prohlášení paláce že se s tím rasistickým obviněním budou zabývat "v soukromí"místo aby to rovnou odmítli,a teď se domáhají výsledků toho vyšetřování v soukromí.

Milla
22. 03. 2022 05:29

Už jsme zas u tvrzení a plánech o kterých ve skutečnosti nikdo nic neví.Jediné debaty o zeštíhlení monarchie pochází z roku 2005 kdy chtěl princ Andrew začlenit své dcery do tzv.working royals,takové té první harnitury která reprezentuje rodinu a Británii na veřejnosti a jako jediná má nárok na příspěvky z veřejných peněz byť jen na ochranku a cestovní náklady.Charles byl nucen s bratrem vyběhnout,ten to okamžitě vynesl ven a od té doby si čas od času někdo jako pan Sarcedoti vymýšlí co a jak bude i když o tom ví kulové.Výsledkem pak jsou výkřiky typu jak chce Charles vyřadit Annu a jak je to fuj,jak nechce dát Edwardovi titul vévody z Edinburghu ačkoli si to princ Philip přál aby zeštíhlil jenže Edward i s paní do té první party dávno patří a titul vévody s tím nemá vůbec nic společného jen by na to aby zdědil otcův titul musela napřed zemřít královna.Skupina se zeštíhlila sama z 12 lidí na 8 a těžko ubrat dále.

tryskomys
16. 03. 2022 06:08

Už,aby vyčistil Augustiašovy chlévy slušně řečeno,týká se to obou Andyhy i zrzouna s jeho namyšlenou míšenkou,když přidají ty dvě holky ,BaE,tak budou úspory i do doby ,kdy přibudou další jejich generační větve.Jen tak dál,prolhaní odpadlici vymést.

vesely_kaktus
16. 03. 2022 19:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Milla
12. 06. 2022 02:37

Jen jsem písnu že Bea a Eugenie žádné příspěvky od daňových poplatníků nedostávají a nedostávaly a Andrew a Harry s chotí dnes už také ne.Jinak je tenb článek klasická Ahácká slátanina,není divu že nepíšou kdo má být vymeten,kdo se veze atd.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.