Sexistický skandál Ebena ve StarDance: Svědectví vlivné ženy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Sexistický skandál Ebena ve StarDance: Svědectví vlivné ženy

Jeden z nejoblíbenějších moderátorů současnosti, Marek Eben (61), aktuálně čelí zlým pomluvám. Některým dámám totiž přišly jeho poznámky sexistické. Nyní se vyjádřila i producentka StarDance Lucie Kapounová a celá kauza nabrala na nevídaných obrátkách!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

karprox
14. 12. 2021 13:01

Samozřejmě každému se stane, že tak či onak mírně ujede, a zvláště tehdy pokud jde o někoho tak frekventovaného jako je Marek, je takových příležitostí víc než dost. Těch nul, které jsme nuceni téměř všude poslouchat je naprostá převaha a jejich slovník, opravdu nechci při této příležitosti urážet tak krásné tvořivé povolání jako je dlaždič. Celkový pokles úrovně u všech tak či onak veřejně vystupujících osob je strašlivý. Naopak Marek zvláště z pohledu na jeho manželství má podle mne přímo svatozář. Pro ty osoby snažící se zviditelnit nemám jediné slušné slovo. Pokud by si opravdu přály seznámit se se jmény, kterými bych je nejradši nazval, pro tento případ existují slovníky nadávek a sprostých slov. Přesně tam si o sobě mohou počíst a seznámit se s tím co si o nich myslím.

konas3
09. 12. 2021 09:59

V žádném případě bych to nedramatizoval. Fakt je ten, že všichni stárneme, a Markovy hlášky už nejsou tak precizně vypointované jako kdysi. Občas v tom trochu plave a ve zmatku řekne něco, co by v klidu z pusy nevypustil. Asi není každý Werich, Horníček nebo Šmol***.

AHel
07. 12. 2021 23:33

Marka Ebena považuji za velmi příjemného, vzdělaného, galantního a inteligentního muže, jen primitiv může napsat, že je sexistický, to je uhozené...poslední StarDance byl luxusní, v jeho podání humorný, on je u toho tak přirozený, přátelský....moc jsem se pobavila, roztomilý byl i závěr, no a co, něco trochu zapomněli...jen idiot, který není sám ze sebou vyrovnaný, tudíž je porouchaný může mít něco proti tak vyrovnanému člověku. Bravo pane Ebene!!!!

aveneta
08. 12. 2021 09:28

AHel - souhlasím s Vámi, Eben je schopný moderátor mám ráda jeho styl humoru vážím si ho i jako člověka který neopustil svojí invalidní ženu. Ve Star Dance jsou s Terezou perfektní pár

14TONY
08. 12. 2021 21:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rubina
07. 12. 2021 19:53

Nikdy jsem nepochopila proč se p. Eben považuje za úžasného moderátora. Ty jeho hlášky jsou jak z maturitního večírku. Primitívní, bez humoru a spontánnosti.

Uživatel_5457057
07. 12. 2021 20:19

Já zase nechápu, co píšete za hlouposti. Eben je skvělý moderátor a primitivní jste vy, když jeho humoru nerozumíte

begonie
07. 12. 2021 19:04

mejlika -

Aksik
07. 12. 2021 18:33

Teda napsat nelíbilo s ý to je síla

Saschajede
07. 12. 2021 16:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
07. 12. 2021 14:30

Ono najít komentář který si nikdo nebude brát osobně tzv. totálně neutrální byť vtipný a zábavný je hodně složité, Mě nepříjde tzv. překročení hranic byť mnozí dotčení

mejlika
07. 12. 2021 13:26

Tak oni okoralí rozhodně nejsou, jsou bezva Za to ty jsi na 200% debil

mbmb
07. 12. 2021 12:29

Okoralym Eben, Šíp, Kraus,Bartoška

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.