Čára přes rozpočet Soukalové: ZÁKAZ LÉKAŘŮ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Čára přes rozpočet Soukalové: ZÁKAZ LÉKAŘŮ

Tak to nečekala! Poté, co už se situace kolem malé Izabely uklidnila, přichází další rána za zátylek. Bývalá biatlonistka už se celá natěšená viděla ve sportovním. Lékaři ale řekli rezolutní NE!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Xantypa
27. 11. 2021 09:49

Na fotce brečí jako kdyby měla dítě handicapovaný, s Downovým syndromem, po obrně nebo v nemocnici s leukémií nebo covidem... Přitom ve článku si jen stěžuje, že si nemůže zaběhat...

-bello-
26. 11. 2021 21:19

Přijde mi šílený, jak běhají, nebo frčí na inlein nebo kolech a mají děti u země v tom prachu v přívěsu. Dětem tam lítají hlavičky , různě se bortí , jak hledají polohu a být jejich dítětem já, tak mám amok. Ty děti jsou pořád , jak na horské dráze .Je mi úplně jedno jaká móda sem přifrčela léta poslední, ale říkám: každý /každá si může najít na chvíli hlídání a jít běhat a ne svou touhu po pohybu spláchnout s venčením, aby bylo dítě na vzduchu!
Nevím kvůli čemu jí doktor běhání zakázal, ale ty její proslovy jsou řeči, jak od puberťačky.Dyť je už dost stará, ne ?

zuzakirsch
26. 11. 2021 08:05

Vypadá to, že je to jediná žena ve vesmíru, která byla schopna porodit dítě.

Uživatel_5493066
26. 11. 2021 18:52

Proboha jen at neleze do televize mektat.......

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.