Zdrcená Milada Pešáková: Nevím, jak budu žít dál... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zdrcená Milada Pešáková: Nevím, jak budu žít dál...

Když včera odpoledne Milada Pešáková odemkla branku jejich domku v Lipencích na periferii Prahy, šťastně se na ni vrhli její dva hafani. Jen ti jí teď zůstali. Děti nikdy neměla a její choť Ivo, s nímž prožila třicet let života, skonal...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
10. 05. 2011 15:29

spomínat na všechno hezké co jste spolu zažili , je to vždy lepší jako kdyby Vás opustil proto , že si našel jinou mladší a Vám by zbyly jen oči pro pláč !

tunka
11. 05. 2011 09:26

Rozhodně s tebou nesouhlasím!!!! Zřejmě ti ještě nikdo milovaný nezemřel, jinak by jsi takovou hloupost nenapsal/a! Žena, kterou opustí manžel kvůli jiné ženě, tak si určitě nějaký čas popláče, ale pak ho začne třeba nenávidět, ale hlavně může začít nový život. Když ale zemře milovaný manžel, tak je to o mnoho horší!!!!! To se člověku zbortí svět!!! A kdo opravdu miloval, tak nedokáže milovat někoho jiného!!!!!

fantom08
11. 05. 2011 09:40

tunko, souhlas skoro se vším - až na tu poslední větu, když se poštěstí, že člověk znovu najde k sobě vhodnou bytost, je to možné - sice málo pravděpodobné, ale stává se to. A neznamená to, že na toho prvního by snad zapomněl...

tunka
11. 05. 2011 10:18

Ano, myslíš to dobře, já to chápu, ale já to mám jinak. Svět se mi před 8 lety opravdu zbortil, život je to už absolutně jiný ... už vlastně nežiji, pouze přežívám a rozhodně bych jiného partnera mít nemohla!!! Ale každý jsme jiný, někdo to dokáže, já rozhodně ne, a ani kdybych byla mladší. Přeji hezký den.

bohatypodnikatel
11. 05. 2011 16:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.