Peklo pro Bagárovou: Dcera bude bez rodičů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Peklo pro Bagárovou: Dcera bude bez rodičů!

Na první pohled se může zdát, že je život zpěvačky Moniky Bagárové (27) téměř pohádkový. Je úspěšnou zpěvačkou, porotkyní v pěvecké soutěží, těší se z malé dcery a má úspěšného partnera. Vše ale není sluncem zalité tolik, jak se může na první pohled zdát.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

14TONY
01. 10. 2021 14:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alusinek
01. 10. 2021 12:39

Nic by se nestalo pokud by tam Bagárová i Pagáčová nebyly,mají malé děti, ať se o ně starají a Mareš by tam asi také nikomu nechyběl Bohužel za ty prachy co dostávají,kdo by to nedělal.Někdy je jejich hodnocení soutěžících zarážející

robin5
01. 10. 2021 08:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Shimmir
30. 09. 2021 08:59

Mno, v porotě je jen jeden profesionál, který slyší a rozpoznává falešný zpěv od dobrého a to je Pavol Habera. Trochu toho sluchu mám taky, byť na nic nehraju, ani nejsem zpěvák, neslyším noty ani bych nezaznamenal tóny mezi pět linek, ale když mne to při poslechu třeba i mně neznámé písně tahalo za uši, ve stejný čas to i on dával najevo jednoznačnou mimikou. A obdivuji sebevědomí některých (nebo snad hudební hluch či absenci sebekritiky), že se tam hlásí!

Alva
30. 09. 2021 08:43

Je úspěšnou zpěvačkou?, to mne pobavilo, v porotě je jeden odborník vedle druhého.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.