Nejbohatší Čech Petr Kellner: Hrál ve filmu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Nejbohatší Čech Petr Kellner: Hrál ve filmu!

Byly doby, kdy se nejbohatší Čech Petr Kellner (47), jehož jmění se odhaduje na 147 miliard Kč, ještě přede všemi neskrýval. A svoji tvář, která tehdy nikomu nic neříkala, dokonce vystavoval televizním kamerám. Vidět ho můžete při jeho »štěku« ve filmu Čas sluhů, který byl natočen v roce 1989.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Shelby16
08. 05. 2011 13:08

co smrtelníci jako my mohou kdy spatřit. Kellner je český Bill Gates, on je vládne z výšin nebeských a nadpozemských. Je to skoro bůh a modla českých podnikatelů. Jak má česká prodavačka založit lepší budoucnost, když beru 8.200,- Kč čistého, po zaplacení všech nákladů na bydlení, po zaplacení jízdenek na cestu do zaměstnání a základních potravin mi měsíčně zbyde 500,- Kč pro vlastní potřebu. Takže za rok jsem schopna naškudlit 6.000,- Kč. Za to žádné podnikání rozjet nemůžu, ani na školné by mi to nestačilo, kdybych chtěla studovat VŠ. Jsem odsouzená žít v bídě českých hypermarketů

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.