Oslava Margity ve stínu Hančiny nemoci: Tohle strach Zagorové nedovolil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Oslava Margity ve stínu Hančiny nemoci: Tohle strach Zagorové nedovolil!

Operní pěvec oslavil pětašedesáté narozeniny sice o dva měsíce později, zato ale s plným hledištěm přímo ve Státní opeře. Dorazila i jeho milovaná žena Hanička (75), která se poslední měsíce potýká s vleklými zdravotními problémy. Ale úplně v pohodě nebyla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
17. 09. 2021 22:33

Blbka Zagorová když měla Covid vykládali s Margitou, že je to jen taková " mrška " , místo aby lidem řekli jasně, noste roušky, je to hrůza dusit se!
Margita je dost odpudivý a žádný IQ lumen. Kromě toho se chová, jak nedospělá puberta a jeho řeči chytrý lidi jen zdržují. Jsou to kecy .
Dělá si svou profesi a jak moc je nadaný je mi jedno.Hodnotím mozek a tam zázrak nevidím, tedy do kolen , jak půl tohoto " národa " ( nebo snad slovenského ) já nepadám.

Je zvláštní, jak prostí jedinci hodnotí umělce.
Když umělci umí zpívat,hrát, recitovat jsou podle některých i zároveň vysoce inteligentní.
No - měli by se podívat na předměty na konzervatoři, JAMU, DAMU apod. Padli by do mdlob , jak nenáročný pro mozek ty školy jsou.

Když jsem viděla potažený vyplazený kožený jazyk Margity na obr. z bazénu došlo mi, že jeho dech musí páchnout.
Tohle je dost hnus.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.