Jana Adamcová má zkaženou dovolenou: Úraz ve vodě | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Jana Adamcová má zkaženou dovolenou: Úraz ve vodě

Trpí jako zvíře. Bývalá moderátorka, dnes mluvčí vlády Jana Adamcová (47), vyrazila s dětmi autem do Chorvatska. Tam spadla z paddleboardu do vody a začalo peklo.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
25. 08. 2021 14:38

Myslela jsem, že je docela hezká , ale viděla jsem nějaký záběr z jakési akce a tam jsem viděla povislou tvář a pár rozřepaných vlásků na hlavě a furt jsem nezařazovala kdo to je, až když to jméno zaznělo. Má ve skutečnosti docela ránu , vypadá jak stará babka . O tom , že je to blbá a líná primadóna , o tom jsem věděla dávno a nezměním na tom lautr nic. Babiš se zbláznil!Tohle a mluvčí vlády!To si tam mohl dosadit svou barbie.
Padleboardisté jsou k smíchu. Připodělané postavičky na Vltavě nepočítají s parníky a motor. čluny a je sranda, jak honem sedají , anebo padají s prnem u nohy .A ta mluvčí - umí ona vůbec plavat ? Myslím ve vodě! Jinak jo, plave prsa seč to dá s tím , kdo má

mika
25. 08. 2021 12:51

ježíš koho to zajímá. protekční hloupá. kdyby si nevzala režiséra, tak o ní nikdo neví.

petre
25. 08. 2021 12:44

Jana byla nejkrásnější Sportovní redaktorka

hanka_
25. 08. 2021 19:17

Nejkrásnější? Ani hezká moc nebyla.

profesor_Tunel
25. 08. 2021 09:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.