Znovu zamilovaný Jakub Prachař: Noční líbačka s krásnou herečkou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Znovu zamilovaný Jakub Prachař: Noční líbačka s krásnou herečkou!

Nový pár českého showbyznysu! Vypadá to, že Jakubu Prachařovi (37) a Saře Sandevě (24) se natáčení krimiseriálu Dvojka na zabití změnilo v romantiku. Na večírku Primy, kde se nový projekt představoval, se od sebe nehnuli ani na krok. Zábrany odhodili až pod rouškou noci a došlo i na vášnivé polibky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
09. 08. 2021 23:15

Jak si některá strčí brejle na hlavu ,jsem v pozoru.Tohle dělají jen blbci.
Ona mi nepřijde nijak úžasná, pravda, video jsem si nepustila, je to ztráta času.
Pozn. mám jedinou : Agáta Hanychová nikdy modelkou nebyla.Byla z milosti a buhvíjak přes Hanycha a babu Žilkovou někdy v pravěku v nějaké soutěži Mis, kde porota byla zastižena slepotou. Od té doby parazitovala na mejdanech VIP a přicmrdovala na molech.S křivýma nohama a křečovkama předváděla spoďáry a sem tzam něco. Peníze nemá , školu žádnou nemá, muže nemá, IQ nemá , pracovní morálku zažitou nemá ............. Žije momentálně z bulváru a keců na blogu

jity
12. 08. 2021 12:27

Agáta se chlubila u Honzy Dědka, že má vysokou školu. Také se chlubí, že má vysoké IQ a nevěděla ani kdo napsal Psohlavce.

yokky
07. 08. 2021 20:06

Velice poucny a dulezity clanek­....🐐🐐­🐐🐐🐐🐐🐷🐷­🐷🐷🐷🐷👎👎­👎👎🐒🐒🐒🐒

begonie
07. 08. 2021 06:23

Moc hezký pár! Sluší jim to a přejme jim krásný a pohodový vztah! Agátu si nikdy neměl brát, to je prostě k. .r.v.i.č.k.a

14TONY
07. 08. 2021 17:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Dianthos
06. 08. 2021 23:32

Hezčí než Agáta. Má v sobě něco roztomile něžného, jako Jakubova maminka.

amej
06. 08. 2021 09:07

Moc hezké děvče to je. Tak trochu Agáta za mlada kdyby nešpulila tu pusu.

smeagol
07. 08. 2021 08:30

Na ni Agata nema, ani kdyby skakala po hlave a odrazela se usima. Navic je Sara prirozene krasna s nadhernou hrivou vlasu. Pravych, ne jako Aguse nastavovanych. Taky je inteligentni a ma velice prijemne vystupovani. Cili neco, na co Agata nedosahne.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.