To vhání slzy do očí! Smutná touha Písařovicové po lásce a dětech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

To vhání slzy do očí! Smutná touha Písařovicové po lásce a dětech

Ačkoliv je profesně úspěšná, sama uznává, že nikdo nemá v životě všechno. A jí se bohužel vyhýbá štěstí v lásce, i když by to velmi ráda změnila. Jenže jak Daniela Písařovicová (42) říká, lásce vážně neporučíš.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
15. 07. 2021 11:15

bello : Jo, měla jsem napsat – nitro, ne vnitro. Ale dle všeho myšlenku zde pochopil každý kromě tebe tak, jak jsem myslela.. Sranda, že tě to ještě baví. Asi máš problém se spaním a rejpání tě sklidní, abys hezky usnula..

-bello-
14. 07. 2021 23:09

lekno

haha, pro Písařovičovou, že je vnitro taky důležité?
Vnitro je Písařovičové nejspíš při vybírání ženicha ukradený
( V Česku je holt vnitro VNITRO, vy máte adekvátně Min. vnútra )

-bello-
14. 07. 2021 22:56

Já ji neznám, nemám přehled, ale soudím, že je lehce nablblá! !Proč to rozebírá?Co je komu do toho ?Mladším je to fuk, sami berou dating jako hotovou věc, starším stejně ženská bezdětná přijde jako když má lepru, takže vysvětlování cizím ona dělá proč?
Kostkové bych pořad zrušila.Je ubohá.Její otázky jsou prostě omílající se kecy , kdy navíc její chroptící hlasivky jsou pro audio děsný mínus! .
Kostková je neposlouchatelná a svou blbostí mi připomíná starou Žilkovou.Ta měla svůj pořad taky a stejně tak ubohý !A stejně tak skřehotala.
Klidně do mě , ale holt jsem vybíravá

zuzakirsch
13. 07. 2021 18:32

Takhle starou by fakt chtěl už jenom rozvedený s dětma. Ale zase může vzpomínat na "kariéru" v ČT.

leros
13. 07. 2021 09:00

Daniela je pěkná ženská, ale před časem jsem četl, že nemůže mít děti.

lekno
12. 07. 2021 12:27

Partner by skutečně neměl být houska na krámu.. Ale snad Daniela nevidí, kolik takových partnerú – housek dnes běhá po světě ? Muži, co své tělo prodávají jak ty housky a často též hodně pod cenu.. Když ona chce chlapa, který ji má oslovit – vhodné vysílat vstřícné signály v rozumné míře. Jinak je malá šance. Muži čekají na znamení od žen.. Bude sa například s někým zdravit a on přestane i s tím. Třeba jenom proto, že se na něho při setkání furt neusmívala. Nebo ho někdy nezaregistrovala, což je neodpustitelný přečin. Nebo uvěřil nějakým pomluvám, intrigám, falešným zprávam, atd., co by pak poukazovalo na úroveň jeho mysle a ducha.. Něco podobné jsem například zažila já osobně v minulosti. Co už s takovýma princátkama.. Je vhodné se jim pak vnucovat ? Ptát se – „Proč jste mě přestal zdravit ? Co jsem vám udělala ?“ Jsou chlapi, kteří kladně ocení podlézavost ženy a úpřimnost ve vztahu již moc neřeší. Ale každá žena nemusí chtít takový typ i kdyby byl pro ni totálně fyzicky přitažlivý. Vypaří se cit a s ním vše. Protože vnitro je pro ni taky dúležité ne jen obal.

Alva
12. 07. 2021 08:45

Nikdo nemá všechno, nikdo na světě, někdo má spoustu peněz, nemůže mít děti, zdraví, problémy atd., tak to je, štěstí, hlavně v dnešní hnusné době manipulátorů, neexistuje.

sabartnok
12. 07. 2021 01:38

Sorry... do chomoutu

sabartnok
12. 07. 2021 01:36

Je blbá doba... ženy často samým vybíráním prošvihnou dobu říje .. a muži už se do Chomutova neženou. Na plesech běžně tančí holky s holkama, na zájezdech jsou krátkodobé,,vztahy" moderní a seznamky ? Tam už se opravdový vztah málokdy najde. Sňatky z rozumu nekončí dobře. Dobrá rada je drahá, protože dítě má vyrůstat v úplné rodině... takže nejlepší je čekat ve správném zájmovém prostředí na správném místě ve správný čas a nejde, aby tak nádherná ženská minula cíl ...

Japan11
12. 07. 2021 00:53

Chce to ***. ,bez toho dítě nikdy nebudete mít. Otec je nepodstatný pro další život a ale je podstatný pro otěhotnění. Tato prastará zkušenost je i v nynější době dost podstatná..

hadraplan
11. 07. 2021 12:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

donypan
11. 07. 2021 10:20

Danielo,jste krásná inteligentní a úspěšná žena a z takových mi muži máme tak trochu strach.Říkáme si, tady je to zbytečné,ta by si o mne neopřela ani kolo.Když muž řekne. že si namluvil ženu,tak možná může mít ten pocit,ale ve skutečnosti si žena vybírá muže sama a tak to udělejte i Vy.Máte na to.Přeji hodně štěstí.

hadraplan
11. 07. 2021 12:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

babylove
10. 07. 2021 22:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

yokky
10. 07. 2021 21:14

Ty. Naroky,,to je svina­....😨😨­😨😨😨😨🆒🆒­🆒🆒🆒🆒🆒🆒­🤓🤓🤓🤓🤓🤓­🤓🤓

beruna
10. 07. 2021 14:11

Krásná, inteligentní a úspěšná žena má výběr partnerů vždycky trochu omezený, ale věřím, že pro každého někdo někde je. Tak hlavu vzhůru a hodně štěstí, ať se někdo příjemný najde a ať se případně poštěstí ještě i děti.

jity
10. 07. 2021 12:22

Nechce se mi věřit, ža tková dáma vzdělaná, chytrá by si nenašla partnera. Při jejích možnostech seznámení? Nebo má vysoké nároky.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.