Paroubek v obavách o první ženu Zuzanu! Tohle trochu děsí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Paroubek v obavách o první ženu Zuzanu! Tohle trochu děsí

Už pět let to jde s bývalou manželkou Jiřího Paroubka (68) poněkud z kopce. Na vině jsou problémy s páteří, které Zuzaně Paroubkové (63) komplikují chůzi. Z toho důvodu už „po svých“ ven vůbec nevychází. Bývalému premiérovi zdravotní stav exmanželky vůbec není lhostejný. Z toho důvodu se snaží pomoct, jak se dá.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

AHel
22. 04. 2024 16:25

Jsem překvapená, že by i Paroubek měl soucit, to je sympatické, starat se o svou první ženu resp. jí podporovat. Škoda, že zase ztloustnul, když byl vyhublý, vypadal docela dobře a udržovaně. Kdo ví, co druhá manželka v manželství dělala, že to tak dopadlo...nakonec má Paroubek srdce na správném místě, co se mooooc nenosí....asi se projevila jako zlatokopka a nikoliv obdivovatelka jeho mozku.

alenakavrisidivu
09. 07. 2021 22:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
09. 07. 2021 22:50

Já omdlím! Stará Paroubková na něm nenechala nit suchou, když zdrhnul a teď, když ji použil ( a jistě zaplatil) za svědčení a í bláboly u soudu, když chtěl dítě do své péče jsou najednou jedna ruka.Kromě toho se stará neštítila jezdit s nima do jejich domu na dovolenou a plést se té mladé Paroubkové do života.
Petra Paroubková byla blbá, když to přijímala, ale lidi k ní mají výhrady, že je to Slovena, která přišla, tak jak mnohé Sloveny lovit do Čech a že dobře jí tak.
Jsem ale přesvědčená, že té Petře tihle dva dělají peklo ze života.Taky by mi nebylo po vůli, aby stará Paroubková a Paroubek měli dítě ve střídavé péči

amej
09. 07. 2021 18:10

To ho šlechtí

Uživatel_5182409
09. 07. 2021 12:25

Ano, ale nic se nesmí přehánět, když se oženil podruhé, tak se Zuzana k nim přestěhovala a měl i po druhém manželství. Mladá nevydýchala, že má doma dědu a babku a našla si mladé okolí. Také bych to nesnesla. pomoci ano, ale do určité míry. Paroubek to přehnal. Chtěl obě, nemá žádnou. Společná domácnost nefungovala.

miroslava13
09. 07. 2021 12:07

tak to je od něj zase hezké. většina chlapů by se na ex vykašlala a sháněla mladší a hezčí a štíhlejší atd.

hadraplan
09. 07. 2021 08:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mbmb
08. 07. 2021 16:18

Jirka mohl papkat segedín se Zuzanou a mít se jak v RaJ i
No a klasika jogurt po záruce Petra nebo gelemova trapné dědka! Z Jirky je důchodce s alimentama a malým dítětem.Zustava sexy mozek,který selhal na celé care

IngKecner
08. 07. 2021 15:39

To je fajn mít takového exmanžela.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.