Helena Vondráčková strávila konec zimy na Floridě: Tam jsem vezla 4 kufry, zpátky 8! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Helena Vondráčková strávila konec zimy na Floridě: Tam jsem vezla 4 kufry, zpátky 8!

Legenda české popmusic Helena Vondráčková (63) s manželem Martinem Michalem (51) strávili, ostatně tak jako každý rok, konec zimy na slunné Floridě. Tentokrát s sebou vzali Heleninu sestru Zdenu (73) s mužem a navštívili řadu přátel – od vdovy po nezapomenutelném Waldemaru Matuškovi (†76) Olinky (62) až po Františka Janečka (66), který už žije v Miami také trvale. Odstěhuje se za »velkou louži« natrvalo i Helena?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

illis
25. 04. 2011 19:55

pózovat pro AHA na Floridě. Vloni koupil MM autobus, příště to bude možná baptistický kostel, který přitáhne do Řitky. Nepřekvapuje mne, že si přivezla 4 kufry navíc, to by snad nebyla ani Helena. Jaképak oslavy její postavy. Děti nikde neměla, spíše jí byla přednější kariéra, starala se jen o sebe, v noci k dětem nikdy nevstávala, Neví, co je to stíhat ráno do jeslí, do školky, odpoledne z práce to samé, nakoupit, navařit. Ta si může lítat po fitku od rána do večera. Také by mi nescházela, kdyby zůstala na Floridě.

georg7
24. 04. 2011 19:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

winterfreshka
24. 04. 2011 17:56

Tak bych to viděla takto:4kufry s ošacením a s os.věcmi,4 kufry s tropickým ovocem a delikatesy ze švédských stolů.

hillarka
23. 04. 2011 17:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alla
23. 04. 2011 16:13

Lepší by bylo "Tam" 8 kufrů. Proboha ať tam soudržka Helenka zůstane. Tady je dobrých a vynikajících zpěvaček
bez ní dostatek. myslím, že tady moc nikomu neschází.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.