Herec Jan Český (60): PŘIŠEL O STATISÍCE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Herec Jan Český (60): PŘIŠEL O STATISÍCE!

Už je to dlouho, co hrál prince, který postavil zeď. I když na to nevypadá, coby novopečený šedesátník má spoustu času na přemýšlení i bilancování. Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje primáře Suchého, sice v červnu končí, avšak on věří, že natáčení oblíbeného seriálu bude přece jen pokračovat. A pozor! Poprvé v životě bude Jan Čenský také účinkovat v muzikálu. I když právě v pohádce Princové jsou na draka zpíval...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

aveneta
22. 05. 2021 22:04

Tento letitý seriál sledují více senioři....přináší jim takový "odvaz" od stařeckých starostí. Lidé tohoto věku obvykle nepotřebují náročný děj a filmy či seriály typu akční, sci-fi, soudobý levl je nepohladí na duši. Chápu, že omladina či lidé středního věku mají jiné starosti.

defakto
22. 05. 2021 10:25

... strčte si svou Ordinaci ... víte kam ! Ti kteří chtějí se můžou dalších 15 let dívat na její reprízu , ale mi ostatní její umělé prodlužování nechceme a nepřejeme si jej !!!

jezibababa
22. 05. 2021 11:24

begonie
22. 05. 2021 08:58

Opravte si chybu v titulku JAN ČESKÝ???? JInak jsem přesvědčená, že s Ordinací je to jen reklama na další díly a dalších 15 let , takže Rychlý, Čenský, Morávková a další fňukat nemusí

Alva
22. 05. 2021 08:40

Já jsem přišla také o statisíce, mám zničený konec života, tak co, mám založit transparentní účet?

stoura
23. 05. 2021 07:56

Takových lidí jako Vy je v Česku nepočítaně, jenom ti umělci jsou na tom asi hůř(podle nich), ale i přesto si můžou dovolit bydlení na Tenerife, na Korsice, kuchyň za půl milionu apod.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.