Jiřina Bohdalová a její 90. narozeniny: CHLADNÁ REAKCE PREISSE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Jiřina Bohdalová a její 90. narozeniny: CHLADNÁ REAKCE PREISSE!

K jubileu jí přáli prezident, premiér, stovky kamarádů i tisíce fanoušků! Jeden člověk se ale Jiřiny Bohdalové (90) do této chvíle straní. Její velký kamarád a kolega Viktor Preiss (74). Hned dvakrát se v posledních dnech herečce z osobního setkání omluvil, a to ji dost vylekalo!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillaarkaa
09. 05. 2021 13:22

Koukám cenzor tu už u dámy řádí jak černá ruka...njn,národní poklad,to se člověk nesmí ani křivě podívat

Alva
06. 05. 2021 16:59

Stovky kamarádů?, spíš známých, to je zbytečné komenrovat.

Uživatel_5457057
06. 05. 2021 13:30

Bello, Pan Gott nebyl chytrý, to snad nemyslíte vážně! Toto může napsat jen hloupý člověk, což vy evidentně jste, přestože se na diskuzích roky předvádíte, jak jste všeho znalá. Jste trapná, zřejmě i nervově nemocná a zde se akorát tou vaší zlobou uspokojujete.

-bello-
06. 05. 2021 12:58

Omdlela jsem svobodou tisku , svobodou projevu!!!!!!!!!!!!
AHA je velmi odvážné, protože povolilo diskuzi k Jiřině Bohdalové .
--------------------------------------------------------------
Já k Jiřině Bohdalové nemám nic.Pouštím si její staré filmy a i s Dvořákem jejich Televarieté atd.
Chtěla bych ještě, dokud je čas stihnout s Jiřinou Bohdalovou divadelní představení.
Ale jejím příšerným dětinským pochlebováním nijak chytrému Gottovi a hlavně jeho Ivaně u mě děsně ztratila, protože vykládala blbosti.
Že to byla úžasná herečka o tom žádná! Ale ...
Jen nevím, jestli to jednou nebude taky " národní pohřeb"
Blbost neskutečná, když živnostníkovi Gottovi vypravila vláda pohřeb a založila precedent !!! To je věc jejich, se mnou Gott spřízněný není, ale platila jsem ten pohřeb taky .Neznám, že by takovou kravinu praktikovala " demokratická" ("kapitalistická"( zlatý oči !) cizina, ke které se od 1989 tulíme

hillaarkaa
06. 05. 2021 12:40

nezapínat TV a rádio,neboť na nás Jiřka vyskočí odkudkoliv.Náš Národní poklad...

robin5
06. 05. 2021 10:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillaarkaa
06. 05. 2021 12:42

Je to tak,ne včas odejít.Čte věci z pamfletu a mele jedno a to samé dokola...

aveneta
06. 05. 2021 10:10

souhlasím s názory, že Bohdalová je již tzv. za zenitem....ano dříve byla dobrá, ale již je její projev takový "rozjívený" navíc příliš zmalovaná ke svému věku, chybí tam ta elegance stáří.

hillaarkaa
06. 05. 2021 12:48

jsem si taky říkala,že to musí být času než jí tam něco na tom xichtě vymodelují,aby vypadala k světu...

ginkognito
06. 05. 2021 08:54

Ano, přesně, už je to s tou Bohdalkou přehnané. Dávno už není herečka, ale stará trapná osoba, která neuměla včas odejít z veřejného života. Na pořady, kam se vecpe, se kvůli ní nedá dívat. Když jsem psala do ČT, že pořad Hobby naší doby jen kazí svými blekotavými hláškami, tak prý si ji diváci žádají. To by mě zajímalo, kteří, v mém okolí neznám ani jednoho .

honzina
06. 05. 2021 08:25

Chápu, že se dožila vysokého věku, ale nepřeháníte to už všichni, otevřu noviny a tam Bohdalka, pustím telku a kdo tam??? Bohdalka!!! Zapnu comp a překvapivě, kdopak tam asi je???? To byste neuhodli!!!!! Bohdalka!!!!Je to už trap­ný!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!

hillaarkaa
06. 05. 2021 12:46

To bude celý měsíc,jen všecko o ní,jaká byla stolice,kdo jí první přefikl,co měla k obědu,jak jí zavolal Werich...A furt dokola...Horší než skon Mistra

huphop
06. 05. 2021 22:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillaarkaa
07. 05. 2021 09:06

Jako herečka vynikající,jako člověk nic moc.Pochlebná každému reži­mu,pre­ziden­tům,do­bě,cham­tivá a sebestředná.. ....

huphop
07. 05. 2021 10:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.