Krampol nemá o nápadnice nouzi, ale... Tohle se nedá obejít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Krampol nemá o nápadnice nouzi, ale... Tohle se nedá obejít!

Jeho milovaná Hanka zemřela vloni v létě. I když si po jejím propuštění z léčebny populární herec a komik myslel, že je z nejhoršího venku, opak byl bohužel pravdou a on zůstal sám. Mezi ženami  je o Jiřího Krampola (82) stále velký zájem, on sám pro web Expres.cz ale přiznal, že má dost podstatný blok.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

huphop
22. 04. 2021 09:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
21. 04. 2021 21:51

Je mi ho líto.Já ho mám ráda.Rozhodně patří mezi slavné české herce a je to osobnost
Nemastné neslané herce z inkubátorů placených konzervatoří je děsný poslouchat. Zkuste si někdy vypnout u české produkce obraz a sledujte jen zvuk.Ty monotónní hlasy jsou děsný.
Víc se sebe vydají v dabingu kde kupodivu tak monotónní nejsou, protože tam musí kopírovat originál V naší produkci se jim promíjí už všechno.A taky, kdo by furt koukal na G eislerovou, Čvančarovou, Kostkovou , anebo Vetchého s novýma zubama, který artikuluje děsně!.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.