Kraus herečku namíchl, Novotný ho bránil: Co je to za krá*u? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Kraus herečku namíchl, Novotný ho bránil: Co je to za krá*u?

Jedním z nedávných hostů v Show Jana Krause byla i herečka Anna Doláková (32), která svého času strávila několik let v hvězdném Hollywoodu. Z moderátora ale byla prý velmi roztrpčená. Protože takhle si to vůbec nepředstavovala!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

domino22
13. 06. 2021 13:20

Novotný je v-l, to všichni víme.... a Kraus ve své Show mluví hlavně sám, on tam ty "hosty" ani nepotřebuje, kolikrát je ani ke slovu nepustí.. a směje se moc a rád i tam, kde se nikdo jiný nesměje.

AHel
26. 04. 2021 16:22

Krause miluji, když mám čas, tak se s chutí podívám, umí být milej ale i ostrej, převážně si to ty lidi ale zaslouží. Je svůj, na nic si nehraje a to se mi líbí. To někteří lidi nevy­dejcha­j...­.jejich chyba, pár blbek tam měl a dobře, že jim to nandal....byly nafoukané, sebestředné, nejchytřejší, nejlepší, uspěšné....a pak z nich byly husičky...nemám mu to za zlé, třeba to někoho vyléčilo !!!!!

mbmb
26. 04. 2021 07:07

Zdařilý postřeh sampicko a čardáš !

-bello-
25. 04. 2021 23:11

Často si pouštím jeho "Uvolněte se ", nebo Show " Jemu to zapaluje, je dost chytrej a mívá tam zajímavé hosty ( tím nemyslím ty ze šoubýzu ) . Ne každý pořad se povede, někdy má hosty, s kterými nehne. Např. s blbkou Čvančarovou , anebo zde s Dolákovou.Kraus jí dal prostor, ne že ne! Namluvila toho o své kariéře dost a dost. Ale je blboučká, jak ta Khoustinda od Janečka , s tím materiálem prostě Kraus nic nenadělá. ALE! Nebýt Krause , tak ji neznám! Dyť ani o jejím debilním podkástu jsem nic nevěděla. Tak ať si nestěžuje!
A "kněžka " od Janečka -Khoustinda se sama ztrapnila. A u Žilkové a jejích stupidit o Izraeli a diplomacii jsem viděla, že Kraus t r p í a já trpěla s ním a byla jsem ráda, že "národu" servíruje , tupost madam diplomatové , potažmo úroveň naší ambasády v daleké Izraeli , která občas hostí i její přisprostlé a tupé děti ..
A když tam byl Štefíček s Haničkou , která má názor, až když jí ho Štefík řekne , tak to jsem byla ráda,že se Štefík se svou agitkou puberátálního Chvilkaře , šampíčkem a čardášem s Haničkou u chytrých lidí odepsal.
Kraus tam má často zajímavé hosty ( nemyslím tím shora uvedené ) , o kterých byste asi taky nic nevěděli ( vědce zajímavých oborů, lidi růrných koníčků atd ).
Já se ráda poučím, ale i tak si vybírám co si pustím a Krause si pustím ráda.

Uživatel_5457057
26. 04. 2021 07:16

Jo jo, když se chci pobavit, tak si Krause pustím. Koukat na to, jak řekne něco "rádoby chytrého" a pak se tomu směje pouze on sám, to je fakt bezva.! Ty jeho vyceněné, otřesné tesáky jsou pak opravdu k popukání

konvalinka34
25. 04. 2021 17:38

mbmb ano. Přesně 👍👍

blamal
25. 04. 2021 15:12

Koukam, ze tlusty cune Novotny nejak neni v kursu, tak se zoufale snazi prizivit se na jinych a poutat pozornost aspon tak. No, tento Pepa Rychtar ODS by mel jit brzo kukat na smetiste dejin, jeho chorobna touha po slave je uz jen usmevna a nikoho uz ani nenastve. Nula. Zero. Nuda.

mbmb
25. 04. 2021 12:26

moderator Sip ,Kraus jsou na odstrel a trochu mladsi DEDEK je tak zanedbany zmackany a fousaty nevabne ! A ostatni redaktori potetovani fuj copak televize nemaji kodex oblekani napr Borhyova des vystrih na bricho flitry a nausnice jak Esmeralda A tak cte zpravy marfusa ,na pohreb chodi vip v riflich a krosech a lyzarske bunde .....

rubi
25. 04. 2021 15:00

mbmb : souhlas

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.