Rozhovor s komisařkou: Sčítání byla šikana! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Rozhovor s komisařkou: Sčítání byla šikana!

Deníku Aha! se podařilo získat zpověď jedné z komisařek, která roznášela sčítací archy. Zaměstnankyně České pošty se rozhodla pod zárukou anonymity, protože jinak by jí hrozila výpověď, odtajnit některé šokující okolnosti, za kterých sčítání probíhalo!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pelagie
15. 04. 2011 17:29

zavání chaosem, ne-li bordelem. Když si vzpomenu jak před 10 lety bylo sčítání připraveno lidmi městských úřadů, nedá se to vůbec srovnat.Byly uskupeny obvody po 5-6 lidech, kteří to osobně zajišťovali a pak to předali člověku , který to sumarizoval a předal přímo ke kontrole komisi statistického úřadu, mteří si pro všechny podklady přijeli.Tom jen tak na okraj, kam se hrabe pošta...

winterfreshka
15. 04. 2011 15:39

Stěžovala,jak jim to pošta nařídila,že chodí k rodině v pozdních večerních hodinách,jsou přetažené.Peníze co slíbili taky prý neuvidí.K čertu s touto institucí! .Stačí jejich trapné a zmatkuplné pořadí.

leona
15. 04. 2011 14:09

objektivní informace,nám na liberecku NIKDO nevyhrožoval a já OSOBNĚ jsem se nezúčastnila roznosu ani jiných aktivit s tím spojených a jsem též jen řado­vá..­.tak­nevím­,asi mámelepší vedení nebo sebou nenecháme orat...krásný den

spulinka
15. 04. 2011 14:00

mluvila jsem s pošťačkami mimo Prahu i v Praze.Hovořily stejně.
V době propouštění se bála každá odmítnout. Co se týče peněz, původně slíbenou odměnu jste jim zkrátili téměř
na polovinu. Vzali jste si velké sousto a veškerou práci hodili na ně. A pak jim to slušně nezaplatíte ?
Styďte se.

qwer123
15. 04. 2011 13:08

Co tady se děje je do nebe volající.Tu osobu znám a mluví pravdu.Kdybych se s tím nesetkala taky bych nevěřila.Ale dnes už se ničemu nedivím,pošta nebo vláda je to jedno v tomhle státě se daří jenom lumpům...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.