Bendová přitakala Belohorcové a strhla se mela! Céčková rasistická špína? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Bendová přitakala Belohorcové a strhla se mela! Céčková rasistická špína?

Před několika měsíci se bývalá playmate Zuzana Belohorcová (45) s rodinou přestěhovala z Miami do Špěnělska. Proč se tomu tak stalo, okomentovala nedávno na sociální síti. Nechtěně tím ovšem způsobila poprask.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

TakTakTak
23. 03. 2021 16:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
22. 03. 2021 23:07

chtěla jsem napsat, jak to mám v Praze denně zmapovaný a kus začátku chybí, ale to nevadí.
Jo, opravuji na , že parchanti v tram řvali (měkké i ) , ale na to že jim bylo od cca 7 do 12 let byly ty jejich pokřiky tvrdý .Jestli tohle vůbec chodí do školy, pak je pro učitele distanční výuka požehnáním.

-bello-
22. 03. 2021 23:01

Dnes jsem si ale rozmyslela vstup do tram.Přijela a já večer utíkala, že ji chytnu a chtěla jsem vlítnout dovniř vzadu .A tam byli jen rómové ( s malým r, protože k velkému mě nikdo nikdy za to, jak se chovají nedonutí ). A ani jeden neměl roušku, nebo respirátor.Byly tam i jejich obézní děti a když jsem řekla, aby si nasadili roušky, ukázali mi všichni cca 10 ks jedinců prostředník- fuck you a ti parchanti řvaly sprostý věci. . Tak jsem vypadla ihned ven.A až pak mi došlo, proč u nich bylo volno.
Měl by je řidič vyházet, nebo Ropid zavést jeden vagón vždy pro ně, druhý pro nás. A bylo by to , jako v USA 60 . let.
A teď ať mi někdo řekne, jestli můžeme volat white lives matter too , anebo ne.Protože nenošením roušek ohrožují naše životy, které mají cenu taky.Chtějí-li svoje vagóny, ať vznesou požadavek u vlády.

AHel
22. 03. 2021 22:17

Bože, vidíte to černé na bílém, popisují jen holou skutečnost a vy hned, že jsou rasistky....ten kdo to tak nazval je zoufalec a neunese, realitu. Pro mě Bendová palec nahoru....jen komentovala skutečnost, nic více nic méně....ty debiliny o rasismu říkají lidi, kteří nošení roušek pociťují jako útok na své svobo­dy..­..tak­že..­..oz­nače­ní těchto lidí....choré mozky, bez zodpovědnosti, respektu k sobě k druhým.

milan1203
23. 03. 2021 17:22

Je to jejich země a Bendačka mu že max držet h... a ty si kar.

-bello-
22. 03. 2021 21:04

tak nevím už , jak napsat, že jsou z s v ně né

-bello-
22. 03. 2021 21:02

pláže ( a nejen ty ) jsou tam z.a.***n.é

-bello-
22. 03. 2021 21:01

Belohorcová že tam nechce vychovávat děti?Ježíšikriste ta je blbááá.Okecává že na Ameriku nemá!
Od loňska nemá kšefty kvůli Covid.S tím Biden nemá co dělat. To byl ještě Trump.
Ty pláže jsou tam za***né už léta , už když se tam stěhovala a bída je tam na každém.Stany homeless na chodních běžná věc velkoměst, lékařská péče drahá, školy drahé šíleně taky a když nejste menšina a nemáte prachy, tak děti kvalitně neupíchnete. Belohorcová přitáhla do Evropy, protože to má kousek do Čech ( na Slovensko nepojede, tam zdravotní a školský systém dávno nefunguje) .
Ve Španělsku to tedy chytla, blbka

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.