Rodina vraha Aničky: Nepohřbíme ho! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Rodina vraha Aničky: Nepohřbíme ho!

Nikdo neuroní jedinou slzu nad rakví Otakara Tomka (†41) podezřelého ze znásilnění a vraždy Aničky Janatkové z Prahy (†9). Ani jeho blízcí. O muže, který spáchal ve vazbě sebevraždu, rodina nemá zájem...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marmelada
10. 04. 2011 11:01

asi vždy platí zlatá střední cesa. jsou lidi předurčení od přírody v kriminálu knčit a žádná výchova nic nezmůže. Zcela vydědit bych nedokázala, ale byl by s takovým synem určitý distanc. Neoznačovala bych ho za vraha a neuváděla bych celé jméno,když nejsou stále důkazy.Někeré věci policie odkládá s tím,že něco nelze prokázat ,až velmi snadno. Tady jde samzřejmě o věc vážnou, ale vrahem byl ten OT označen předčasně.Možná v tom jel s nějakou mafií, šlo o únos, který někdo "pokazil" a on mluvit tedy nemohl, protože by si příliš stejně nepomohl.....

reagovat nahlásit
nikita08
08. 04. 2011 00:49

Já si teda taky myslím, že to o té rodině mnohé vypovídá. Nevím, ale úplně vydědit vlastního syna, "jen" kvůli tomu, že v pubertě něco ukradl babičce?? Děti dělají v pubertě různé věci, ale kvůli tomu je ještě rodiče hned nezavrhnou. A když potom člověk nemá vůbec nikoho, na koho by se mohl spolehnout, o koho by se mohl opřít, kam by se mohl vracet ... do toho má jen základku ... tak si dokážu představit, že se to asi poměrně snadno může zvrtnout. Každý potřebuje oporu, zázemí a lásku a když ho zavrhli v 16, tak není těžké dopadnout, jak dopadl. Tím myslím ty krádeže, ne vraždu. Ale vražda se mu neprokázala, policie mlží a když něco řekne, v zápětí to odvolá...Na batohu bylo jeho sperma, pak zas ne, mají proti němu spoustu důkazů a když umře, další den vyjde najevo, že na Aničce nenašli jedinou stopu Tomka ... hmmm, opravdu trošku zvláštní, normálně najdou důkazy proti pachateli i po delší době a ještě na jejich základě najdou toho pachatele, tady tvrdí, že ho celou dobu mají, jsou si jisti, že vše udělal ... ale nějak pořád nemají nic, jediný důkaz!!! Celý případ je dost pochybný a myslím, že pravda je úplně jiná, než co nám říkají a my se jí nikdy nedovíme. Osobně si myslím, že Anička byla zavražděna z pomsty jejímu otci díky jeho kšeftům a Tomek byl jen nevinná obět. Jinak děti máme takové, jaké si je vychováme, a když se k němu rodiče chovali, jak se chovali-úplně ho vydědili, tak skončil, jak skončil. Jelikož mám sama syna, nějak tu Tomkovu mámu opravdu nechápu, dítě je dítě, vždycky bude moje a VŽDYCKY ho budu milovat ... a když udělá někdy chybu, ať už je to cokoliv, tak dostane, co proto, aby se probral a dál šel tou správnou cestou a ne, že kvůli jedné věci - možná jich bylo víc, ale pořád byl v pubertě, mu vezmu úplně půdu pod nohama a zničím mu celý život. Já neříkám, že to byl andílek, to asi nebyl, ale myslím, že když ditě udělá chybu, mají se zpřísnit pravidla a já nevim co všechno za postihy, ale pořád musí vědět, že i přesto, ho milujem. I dítě z dob

reagovat nahlásit
lukreciaborgia
03. 04. 2011 09:17

Proč je Tomek jediným podezřelým?Za otcem Anny jezdili hoši z Ukrajiny,byli jeho osobní strážci.Nebo vy víte kde pracuje otec Anky?Obchoduje s LTO.Už výpovědi některých sousedů by měly být varující a zaměřit vyšetřování tam.Ale tam se naše "neschopná mordpar­ta"ne­dosta­la.Tak potřebovali oběť a hodil se jim Tomek.Je to snadnější.Otisky na batůžku mají,tak je vrah.Sice se ji ani nedotkl,jak ukazují poslední výsledky DNA,ale to nevadí,musí to být on.

reagovat nahlásit
hrneczuhrinevsi
03. 04. 2011 13:35

nechceš si teda z lítosti do obýváku postavit tu jeho urnu?

reagovat nahlásit
lukreciaborgia
02. 04. 2011 19:30

Taky si myslím,že ten člověk byl 3tvanec a tím u mně policie klesla ne na nulu ale na zákeřné,neschopné imbecily,kteří se neštítí vraždit.Totéž si myslím o rodině Anny,jejíž otec,známý to mafiám zařídil.Jeho zaměstnání?Ví někdo kde pracuje?Obchoduje s LTO!­!!Mi­liar­dář,kt­erý to má na svědomí.Holt pomstili se jeho dceři a odnesl to nevinný člověk.Nevinný myslím vrah,ne zloděj.

reagovat nahlásit
hrneczuhrinevsi
03. 04. 2011 08:36

umíte číst?: V případu vraždy Aničky, v níž je Tomek jediným podezřelým, nové informace neuvedla. „Stále probíhají expertizy. Kriminalisté každodenně spolupracují s kriminalistickým ústavem a podílejí se na znaleckém zkoumání,“ uvedla Zoulová. Pokud se podezření na Tomka podaří prokázat, policie případ odloží. Tak se soudy vyčkejte na závěr vyšetřování, jinak jste stejná jako média,která o označují za vraha. Vy označujete rodiče a. za mafiány a bůhví co ještě, že se nestydíte. A sprostého kriminálníka hájíte.

reagovat nahlásit
bohatypodnikatel
03. 04. 2011 12:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

reagovat nahlásit
hrneczuhrinevsi
03. 04. 2011 13:36

jenže já nečtu jen nadpisy článků a pokud ten nadpis napíše bulvární list Aha tak mě to nepřekvapuje. Tak čti seriozní noviny a nemusíš se vztekat.

reagovat nahlásit
monika.duha
02. 04. 2011 18:11

našli se otisky na batohu , proboha , kdyby kdokoliv viděl nový ,luxusní batoh tak by se do něj podíval, a že ho schoval? no byl to zloděj . Měli by se zaměřit na tatínka a jeho kšefty s LTO a mafíí, to jsou jejich praktiky , tím nejvíc ublíží .odnesla to chudák holka. A že nechtějí pohřbít syna? je fakt že je to jejich syn ,ale vemte si jakou kampan rozjely proti Otovi ,a co když se ukáže že v tom nejel? tak život mu to nevrátí a histerie co rozjely aniž by neměli proti němu důkazy je nechutná

reagovat nahlásit
hrneczuhrinevsi
03. 04. 2011 08:38

umíte číst?: V případu vraždy Aničky, v níž je Tomek jediným podezřelým, nové informace neuvedla. „Stále probíhají expertizy. Kriminalisté každodenně spolupracují s kriminalistickým ústavem a podílejí se na znaleckém zkoumání,“ uvedla Zoulová. Pokud se podezření na Tomka podaří prokázat, policie případ odloží. Jinak nechápu, že někdo se může zastávat kriminálníka, kterého teprve v červnu minulého roku propustili z posledního lochu.

reagovat nahlásit
hillarka
02. 04. 2011 16:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

reagovat nahlásit
setug
02. 04. 2011 16:08

Rodiče nejsou nic moc, když tohle dokáží. Ať se stalo cokoliv, byl to jejich syn a pohřbít by ho měli. V takovém případě by měli jít všechny spory stranou a být slušní a pohřbít svého syna, to je to poslední co pro něho mohou udělat. Divná to rodina. Vina mu zatím dokázána nebyla.

reagovat nahlásit
hrneczuhrinevsi
03. 04. 2011 08:42

o něčem to vypovídá, když se ani rodiče k němu po smrti neznají. nakonec jim udělal pěknou ostudu. kdybych měla 8x trestanýho syna, který okradl i vlastní babičku, taky bych se k němu neznala. A někdy je to skutečně triskní, rodiče se snaží, ale jejich dítě je prostě mrcha, nepovedený a neví si s ním rady. Znám takový případ, rodiče mají dvě děti holku a kluka. Holka v pohodě a kluk šílenej grázl, naprosto nezvladatelný, krade i doma, lže, ve škole problémy, museli ho vyzvedávat ve škole, aby se netoulal, utekl, vydíral rodiče sebevraždou atd.atd. Nakonec musel skončit v pasťáku. A rodiče se hodně snaží, jsou pracovití, ale bohužel se synem jim to nevyšlo.

reagovat nahlásit
winterfreshka
04. 04. 2011 10:43

Taky znám příběh ze svého okolí:synáček na 3 základních školác­h,gráz­l,ne­učil se,slejzal se s pofidérními partami-dcerunka samej cikán­,Ukra­jinec­,pochyb­ná existence.Matinka nad nimi držela ruku a zastávala se jich.Dneska to má zpátky-synáček vylezl z krimu,krade jim doma peníze na drogy,dcerunka se svištěm uhnaným s bůhvíkým,svobodná matka,rodiče je živěj.Humus!kdo chce kam......

reagovat nahlásit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.