Csáková vytočená doběla! To si prý líbit nenechá | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Csáková vytočená doběla! To si prý líbit nenechá

Od propuknutí koronaviru se zpěvačka poměrně kriticky staví k různým vládním opatřením. Vše vnímá tak trochu jako politickou manipulaci. Už před časem prohlásila, že jí ani její rodině se nikdo v nosních dutinách šťourat nebude. Razantně se staví i proti vakcinaci.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
06. 12. 2020 21:47

anonymus
Jo-oprava- obě , že studovaly (ypsilon)
.. a s tím... " opět melete nesmysly " opatrně ! Mimo to, Čáková i jako družinářka měla na starost děti očkované .Dneska po přechodu jí nic nehrozí, ale přála bych jí v těhotenství zarděnky, kravce tupé!
Svoje kluky očkované určitě má, to by jí (ten chytřejší) zbytek rodiny dal pěstí

-bello-
06. 12. 2020 21:41

anonymus
Já říkám co jsem někde četla to, že jsou si s Ivanou Gottovou blízké , protože studovali zdravotní školu.Fakt mě nenapadlo jít si tohle ověřovat.
Pokud tedy je to střední pedagogická, pak je Csáková se svým mozkem vysloužila družinářka .
Takže dobře, je to družinářka a Ivana jí měla poradit ( ale neporadí, to je zdravotnice za zenitem), že Čákové víc škodí ten vytuněný obličej botoxem, než rouška a očkování.

rubina
05. 12. 2020 00:59

Můžete mi vysvětlit, proč má táto blbka tolik prostoru? Jako zpěvačka...nula bodů, 30 let zpívá to samé. Chce se takhle zviditelnit ?

-bello-
04. 12. 2020 22:26

Ta blbka je z generace, kdy má v sobě očkování záškrt, spalničky, černý kašel, TBC, černé neštovice, dětská obrna, tetanus ....... .....
A přežila vedlejší účinky a šla se o tom naučit víc do zdravotní školy..Ale, protože je blbá , jak troky, nic si z toho nevzala a plká a plká a jako obézní by se měla jít očkovat mezi prvními!

anonymus
05. 12. 2020 09:08

Opět melete nesmysly. Ilona Csáková vystudovala střední pedagogickou školu. Tam se o vakcínách určitě neučí

manunu
05. 12. 2020 11:35

anonymus: Tady je zase chytráků.

rezacek
04. 12. 2020 19:29

Já s ní naprosto souhlasím. Tedy, pokud bude mluvit o zpívání, muzice apod. Jakmie se ale s...e do věcí, o nichž ví kulový, tak ji mohu leda poslat do ...e. Je ovšem jasné, že tahle vyklepaná makovice se potřebuje zviditelnit, o nic jiného ji nejde.

mika
04. 12. 2020 11:49

já si myslím, že to nikoho nezajímá. je už za zenitem. kdyby jí někdo blízký onemocněl nebo zemřel na covid, tak změní názor!!!!

Uivatel_5492775
04. 12. 2020 11:25

Paní Csakova ma naprostou pravdu, souhlasim s ni......

Uivatel_5492763
04. 12. 2020 10:19

Ať se stará sama o sebe a o děcka a neřeší své pocity v bulváru. Inteligentní člověk se takto nechová. Však nikdo ji k ničemu nenutí a navíc to nejde ani z její vlastní kapsy, ale hradí to pojišťovna. Asi chtěla prachy za článek chudinka.

BJELOUSEK
03. 12. 2020 19:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amej
03. 12. 2020 18:09

Spíš bude hloupá. Papouškuje tady něco, co každý, normálně myslící člověk, ví a je mu to jasné. Už má po zenitu tak se potřebuje vystavovat v bulváru. Klesla.

lekno
03. 12. 2020 16:07

Neztrapňuje se.. Disponuje samostatným myšlením a nenasáva automaticky vše z TV jako malé dítě s otevřenou pusou. Má odvahu prezentovat svúj postoj k danému tématu. Na rozdíl od lidí, kteří, i když s podobným názorem, se ho bojí říct veřejně.. Je těžká doba a člověk má co dělat, aby neskončil jako pokusný králik..

starypes
05. 12. 2020 07:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mikima2
03. 12. 2020 12:40

Nevím proč s tím svým rodoby chytrým vyjádřením leze do bulváru. To co prohlašuje a jak se zachová, udělají všichni normálně myslící lidé a nemají potřebu se zviditelňovat v nějakém bulváru. Paní Czáková by se nejdříve měla poradit s někým komu to normálně myslí a pak s tím vlézt do bulváru, protože s tím svým tlacháním se ještě více ztrapňuje

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.