Drama u herečky Ivany Jirešové: Soud jí sebral dítě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Drama u herečky Ivany Jirešové: Soud jí sebral dítě!

Hysterie, nářek a slzy vyděšeného dítěte, které exekutor odebral jeho matce! Scéna, kterou žádný rodič nechce nikdy zažít, se odehrála na prahu domu herečky Ivany Jirešové (33) a jejího manžela Viktora Dyka (42), který si dechberoucí drama natáčel na video.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

m.agda
10. 04. 2011 21:11

Proč odsuzujete matku?? ptal se někdo dítěte, proč k otci nechce?? dospělí člověk, když někam nechce, tak ho tam nedostanete ani párem volů.... a dítě ?? to není vůči němu féééééééééééér.Kde jsou psychologové??? A co justice dříve jsme šlapali podle jiného režimu a teď šilháme a přejímáme ze západu, a co takhle používat vlastní rozum?? Je jasné, že děti a hlavně děvčátka jsou citově vázané na matky i ty samice v přírodě vychovávají mláďata, kdyby příroda chtěla aby chlap vychovával děti ,tak by ho uzpůsobila k porodům...nikdo otci práva neupírá, ale měl by zvolit šetrnou cestu a nestresovat dítě... neházejte to na ženský!!!!

hillarka
30. 03. 2011 09:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pea.p
30. 03. 2011 09:32

ani jeden z nás celé pozadí případu. Těžko proto soudit. Sama sem si něčímpodobným prošla. Otec žádal soudně častější návštěvy, prázdniny ap. (dcera neměla ani 3roky). Sice sem nebyla nadšená, ale věděla jsem že mi chce pouze působit problémy (nešlo o skutečný zájem o dítě). tak jsem to odkývala a dceru vždy na návštěvy nachystala. Pravda vyšla najevo záhy. Po cca 3 návštěvách nevěděl co s ní dělat a chodit pro ni přestal. Tím že bych mu v návševách bránila nebo proti němu dceru štvala bychničeho nedosáhla. Dcera si už udělala obrázek sama. Má 13 a otce skoro nezná (prostě nikdy neměl skutečný zájem).

bebe31
30. 03. 2011 07:32

Vinu bohužel nesou všichni a teď to nejvíc odnáší ta malá. Exekuce? Copak je to věc..!!! Kde jsou práva dítěte, ty zřejmě zůstaly za dveřmi soudní síně, je to prachsprosté vyřizování si účtů mezi rodiči! Jak to vůbec mohl otec a soudkyně připustit a vyvolat dítěti takový stres! Ještě by mě fakt zajímalo, jak se takové dítě "připravuje" na to, že má být u otce, není to robot, nedá se naprogramovat. Je jí 6 let, to už je docela rozumná holčička (sama mám dceru v tomto věku) a to, že nechce jít k otci není samo sebou, ale rozhodně si nemyslím, že by byla naočkovaná od matky, když otec jakékoliv domluvy odmítá. Každopádně na sebe může být otec patřičně "hrdý", něco takového udělat své dceři, potáhne se to s ní celý život...

opportunity
30. 03. 2011 13:14

Co myslíte tím "otec jakékoliv domluvy odmítá"? Naopak odmítala matka, tak muselo dojít na soud.

1049an
30. 03. 2011 18:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

repro
31. 03. 2011 13:07

Jděte někam s takovými zákony, které nedbají o to, co je pro dítě nejlepší. Z takových řečí má člověk husí kůži. On se jen mstí, že ho opustila. to je nad slunce jasné.

repro
31. 03. 2011 13:05

Přesně tak!

pikanteria
30. 03. 2011 02:20

1049an Něco Vám řeknu, tzv otče. Mému dítěti bylo půl roku když jsem se rozvedla. Otec dítěte se o syna moc nestaral a v půl roce ho hodil po zemi. Milujicí otec. Když ho měl přebalit ,tak zvracel, malý byl pokakaný,když ho měl vykoupat, tak mu vadilo, že ho syn počural, nikdy ho nepochoval. jen jednou vzal kočár a jel ven. jinak mu byla přednější hospůdka a kamarádi z práce.Když jsme se soudili, tak psycholog si nás pozval. otce na třetí hodinu a nás na 5 večer a vzal nás až v 7 večer. sdělil mi, že syn je fixovaný na mamu. synovi byl rok. Soud rozhodl, že si dítě vezme v pátek večer a přiveze ho v neděli večer,otec ovšem nebyl schopen se postarat sám o sebe, natož o dítě. Neuměl vařit, prát, prostě nic. Dopadlo to tak, že nejezdil pro dítě. Stavoval se tchán a byl s vnukem u mě. stěhovala jsem se potom,otec nejezdil a ted když jsem jen cirka 20km od něj a syna by mohl vidět,tak na něj nemá čas. SYnovi je 17let a když řeknu jed za tátou, tak mě řekne, zda jsem se nezbláznila, že za těch 17let otec jezdil maximálně 2 roky a on si k němu vztah neudělal. ješte jsem musela otce nutit aby za synem jezdil a já sama kolikrát vzala auto a jela za nim. Tak je mi líto JIrešové a at je to jak chce, dítě není žádná věc,aby ji exekutor zabavil. Je to živý tvor. a kdoví jak to bylo. Proč od něj odešla? Proč ho nechtěla uvést jako otce? asi se něco stalo. HÖPPNER SE JAKO OTEC NECHOVÁ A NA DCEŘI MU NEZÁLEŽÍ.Kdyby ano, tak toto nikdy, nikdy neudělá.Jednou měla JIrešová rozhovor a padlo tam, že ji měl v těhotenství tento pán uhodit,at je to jak chce, v každém případě je otec magor na entou.

1049an
30. 03. 2011 18:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pea.p
29. 03. 2011 22:08

těžko učit dítě lásce k rodiči,když rodiče sami k sobe citi hlubokokou nenavist ,kterou ventiluji i pred svou dcerou.

marmat
29. 03. 2011 22:07

Všichni chytrolíni, co tak DůVĚRNÉ znáte pozadí této RODINKY....Když Vám soud(nebo banka) určí pravidla, splátky-prostě povinnosti a vy je VYIGNORUJETE co čekáte??? A jistě se Vám VŠUDE napřed dostane pár upozornění, abyste to, co platí respektovali !!!!
COCHCÁRNA a IGNORACE SOUDU se prostě nevyplácí.KOMUKOLIV

1049an
30. 03. 2011 18:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukreciaborgia
29. 03. 2011 22:03

Proč neplní rozsudky soudu?Proč dítě nepřipravila na setkání s otcem?Nevychovává ho ona,protože na dítě nemá čas.Hraje v TV debil­seri­álec­h,di­vadle­,a Sofii vychovává její druh Dyk a hlavně chůva.Tak hysterické dítě dovede vystresovat stejně ječivá máma.Jirešová toto přichystala pro TV,sama to natáčela a ječela.Toto slyšela Sofie a i když velice chtěla za sestřičkou k tatínkovi,sama řekla,že neví co má dělat.Já bych takové matce dítě odebrala.

paralenka
29. 03. 2011 22:06

Jste vůbec matkou? Tohle nemůže normální ženská napsat! Že by teoretička rodinné výchovy?

opportunity
29. 03. 2011 23:39

Já jsem taky matka a plně s lukreciaborgia souhlasím

illis
29. 03. 2011 21:51

povedený a pěkně hnusný tatínek, dítě má evidentní odpor k otci, přesto ho má možná rádo. Ale to dítě evidentně vycítilo samo a také samo dalo najevo, co v dané chvíli k otci cítí. Vážený pan novinář je jasně mimo, jde mu hlavně o něho samého, dítě je až druhé za jeho "já". Přestože byla snaha matky přistoupit na kontakt s otcem, aby se dohodli, tak kdo nakonec odmítl, otec. Neházejte tedy laskavě špínu na matku. Co dělal pan Hőpner, když se malá Sofie narodila, byl tím příkladným otcem, asi sotva . Exekuce dítěte, copak to je jako sebrat dlužníkovi televizi. Moje opovržení má i soudkyně, která vůbec nejedná v zájmu dítěte. Je dobře, že vše manžel Ivany Jirešové natočil, protože Hőpner by to klidně překroutil ve svůj prospěch. Pan Novinář.

paralenka
29. 03. 2011 22:04

Klade si vůbec někdo otázku, proč má dítě odpor k otci? Co když se tam stalo něco, co se dítěti nelíbilo, v reportáži se hovořilo o dalším dítěti, tedy asi i o nové rodině. Mně je z toho způsobu odebrání děsně. Asi bych byla v takové chvíli schopná provést nějakou hloupost, rvát se, ublížit. Moje už dospělé děti pro mě jsou v životě nejvíc.

1049an
30. 03. 2011 18:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

repro
31. 03. 2011 13:12

Fuj, takového otce mít, to radši skočit z mostu!
Naprosto bezcitný ***|!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.