Joe Biden novým prezidentem USA: Trump vzteky bez sebe! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Joe Biden novým prezidentem USA: Trump vzteky bez sebe!

Amerika oslavuje nového prezidenta. Joe Biden (77) se oficiálně a formálně stane 46. prezidentem USA, po divokých volbách a dlouhých přepočtech hlasů to tvrdí už pomalu všechno média světa.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
08. 11. 2020 21:05

No ono to sem patří, i když si někdo myslí, že ne.
Tak puta Čaputa ,odmítla si vzít 40 migrantů ze Sýrie a Turecka (- statní hoši, se jí divím ! ) a tak je máme tady. Nepřipadají mi jako politicky pronásledovaní , potřební azylu. A dnes sem dorazilo dalších 20 jiných .Za pár měsíců bude slučování rodin.Je nutné začít se vzděláním.Zajím mě, proč už dávno nemá jeho jasnost Schwarzenberg na Orlíku ubytovnu a proč tam není Žilková se slabikářem , aby naučila "ty samce " ,( jak říká) češtinu

-bello-
08. 11. 2020 21:05

No ono to sem patří, i když si někdo myslí, že ne.
Tak puta Čaputa ,odmítla si vzít 40 migrantů ze Sýrie a Turecka (- statní hoši, se jí divím ! ) a tak je máme tady. Nepřipadají mi jako politicky pronásledovaní , potřební azylu. A dnes sem dorazilo dalších 20 jiných .Za pár měsíců bude slučování rodin.Je nutné začít se vzděláním.Zajím mě, proč už dávno nemá jeho jasnost Schwarzenberg na Orlíku ubytovnu a proč tam není Žilková se slabikářem , aby naučila "ty samce " ,( jak říká) češtinu

-bello-
08. 11. 2020 01:28

Nojo, musíme si to tady pohlídat!!!
Ze slovenského východu puta Čaputa, ze západu Makrela, přes oceán Biden a v senátu u nás Drahoš.
Na kvóty a reaktory ze severu Gréta a když jim někdo nedá facku, můžeme začít balit!
Ale kam ?

st.rec
08. 11. 2020 00:50

Celebrity kdysi slibovaly jak se vystěhují z USA pokud Trump vyhraje a ejhle,náhle (možná) vyhrál ten,kdo přepisuje historii a tvrdí že žárovku vynalezl afročernoch nebo černo­ameri­čan.­...A­meri­čani si zvolili lháře a asi touží všichni po životě ve lži,dalším rabování a možná i barevné válce.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.