Blatný novým ministrem. Jak je to s obchody, školou a zákazem vycházení?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Blatný novým ministrem. Jak je to s obchody, školou a zákazem vycházení?!

Žáci prvního stupně základních škol se po víkendu měli do lavic vrátit za každou cenu. Odstupující ministr zdravotnictví Roman Prymula (56, za ANO) ale obrátil. Školy zůstanou zavřené. A my všichni musíme být do 21. hodiny doma, od včerejška platí noční zákaz vycházení.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
29. 10. 2020 11:27

Dotaz na psychologa Krpouna :
Tvrdíte, že ačkoliv téměř polovina populace na vládní nařízení přistoupila bez problémů, další rebelují. A že :
„Mozek zpracovává informace, se kterými nemá absolutně žádnou zkušenost, oproti těm, se kterými osobní zkušenost má, zcela odlišně"
--
Tak mi vysvětlete, proč 90 % těch, co opatření bojkotují jsou lidi kolem 30 let , kteří nadávají , že ztrácí svobodu a že je to jako za minulého režimu , když ANI NÁHODOU svým mozkem minulý režim neprožili a proč ta nařízení z 99,9 % bojkotují v MHD Ukrajinci a Rómové.Debaty s nimi jsou marné.Prý si klidně pokutu zaplatí.Taky jsem slyšela, že si máme vzít taxi.
Všem kteří se v tram i busu i metru a v obchodě nedají a žádají po druhých roušky fandím! Chrání nejen sebe, i mě i vás , lidi !!!!

mbmb
29. 10. 2020 08:26

Blatný nebude nic platny

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.