IVANA GOTTOVÁ A DOKUMENT O KARLOVI: VELKÁ NABÍDKA Z RUSKA! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

IVANA GOTTOVÁ A DOKUMENT O KARLOVI: VELKÁ NABÍDKA Z RUSKA!

Ještě ani neproběhla premiéra dokumentu o Karlu Gottovi (†80), a už se o něj rvou televizní společnosti z řady zemí! Ivana Gottová (44) jako producentka filmu má podle zjištění deníku Aha! nabídky na odkoupení jak z německy mluvících zemí, tak i z Polska nebo Ruska.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
20. 09. 2020 20:38

to : Uivatel_5469009
Hele, nejsi nakonec Ty madam Šmuclerová, která tady loudí chlapa ? Soudnej správce v AHA by ti to jinak už dávno skrečoval

Uivatel_5469009
20. 09. 2020 16:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uivatel_5466828
18. 09. 2020 09:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
18. 09. 2020 00:13

Producentka všeho všudy " vyprodukovala" pouze 2 dcery.
V přepočtu každou za 500 mil.

pooomeranc
17. 09. 2020 21:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uivatel_5466244
17. 09. 2020 15:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mejlika
17. 09. 2020 05:36

Bello, jsi neuvěřitelně zarputilá, jak se snažíš přesvědčovat, že jsi "nadčlověk" ... bohužel jsi jjž několik let na diskuzích akorát k smíchu a jen velmi málo diskutérů na tebe reaguje a bere tvoje kecy vážně. Zřejmě nemáš žádný život a tak se prezentuješ zde ... fakt je mi tě líto. A už mi neodpovídej, fakt to nemá cenu, akorát se ztrapňuješ!!!!!! Jestli někdo něco nepobírá, tak jsi to akorát ty, protože stále nechápeš, že jsi na diskuzích pouze druhá "hanainge" .... taky stále meleš to samé HOWGH

-bello-
17. 09. 2020 00:47

to:mejlika
zdá se, že nepobíráš, co jsem psala.
Odpovídáš nablblá klišé.

k VIP : přeháníš, ale to Ty ráda .Na rozdíl od tebe styky s nimi beru tak, že jednou za čas musím.Nepadám z nich na zadek, a to ani z Gotta.
Končím, protože diskuze není o nicku mejlika a byl by to s tebou nekonečný příběh .Garantuju, že nebude!

kristinn
17. 09. 2020 00:44

Bellusko, na to si sakra mala pani, aby si mi rozkazovala, kde si mam co "rychtovat".Budem si pisat, kde chcem a co chcem.A teba nech aj roztrhne od nadutosti a povyseneckosti.Si uboha a na smiech...

-bello-
16. 09. 2020 23:52

to: kristinn
k tvým špatně použitým cizím výrazům jsem tě vždy sekla v komentech. Nebyla bych " múdrá", kdybych je šla hledat.Pokud už to nevíš,pak je to o těch " perlách ", jak jsem zmínila.

Jo, - a Matoviče a příp. vaši putu Čaputu zmiňuji proto, že máš na všechno " názor " , tedy aby sis to rychtovala u vás doma.Tam je tě víc potřeba, než na českým AHA.
Já ti vlastně prokazuju službu národního uvědomění si, které už 99 % Slováků nemá a podle toho to taky vypadá.
Dnes potvrdil Matovič svou blbost nadvakrát, jeho opatření lze obejít( což viděl každý na první dobrou).
Končím, diskuze není o kristinn

kristinn
16. 09. 2020 18:58

Bello,
keď ja som bosorka, ty si ježibaba. Nechápem, prečo v diskusii k článku o Gottovi vyťahuješ Matoviča (totálne ho nemusím) a hodnotíš moje používanie cudzích slov. Napíš, madam "preinteligentná a múdra", kde som ho použila nesprávne, ukáž svoju "múdrosť a vzdelanosť"...

mejlika
16. 09. 2020 15:36

Bello, věř mi, že je mi opravdu moc líto, že ty mezi nás inteligenty nepatříš. Ale jak správně píšeš, musí být na diskuzi i nějací blázni, kteří píší naprosté nesmysly. Ale bohužel, ty už jsi okoukaná a dokonale "přečtená" , zrovna tak jako hanainge. Takže by jsi konečně mohla svému mozečku ulevit v nějakém zařízení, fakt ti bude potom lépe a nebudeš trpět přeludy, že všechno znáš,všude jsi byla a hlavně, že jsi u každé VIP, o které se tady píše, i bydlela.Přeji ti hezký den

-bello-
16. 09. 2020 11:21

to: mejlika

Redakce AHA n e m ů ž e mít diskuze složené jen z fan klubu Gotta. Jistě chápeš i Ty, že by to bylo o ničem!

Tedy, drahá " mejliko " přeloženo pro tebe:
v diskuzích jsou třeba i jedinci inteligentní se zachovaným kritickým myšlením.
( uznávám však, že často je to mrhání potenciálem.
Přeloženo pro tebe : házení perel sviním)
čus.
-----
K té druhé tady (kristinn) jsem už řekla své a myslím stačilo.Nepobírá a možná právě začala studovat cizí slova, kterých tak ráda hojně ( a blbě - stylem sazka x sportka ) ) užívá

kristinn
16. 09. 2020 09:45

Mejliko, 100 % suhlas.Jednu totalne sibnutu a druhu, nevidiacu si milimeter od nosa, by bolo naozaj dobre cim skor stopnut.Ozaj exemplare na pohladanie a na psychiatricku liecebnu.

mejlika
16. 09. 2020 05:49

Vážená redakce, ano zakažte konečně přístup psychicky nemocné hanainge, ale zároveň i -belle- ... to je totiž další psychicky narušená žena!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!

-bello-
15. 09. 2020 23:34

Redakce AHA !
Máte tam vůbec kontrolu nad tím, co tady je ?

Koukejte už konečně trola hanainge vymazat, už se to tu nedá !!
A vemte to z gruntu i s loudilem Uivatel_5464670

VČERA BYLO POZDĚ!!!

-bello-
15. 09. 2020 22:17

kristinn
o mé " múdrosti " nepochybuj .
O dokumentu na 2 hod. ano !
--
Dnes jsem četla, že Váš Matovič vůči Čechům přitvrdí.Ty bláho, testy děláte poloviční, nemocnice máte na hnoji a on že přitvrdí?
Pak si to, blbeček rozmyslel a pendlery prý nechá a pak přidal i výjimky další a jmenoval profese.A ten blb vyjmenoval od vědeckých pracovníků po zelináře všechny profese žití , a protože je nedoštudovanej ani nepostřehl, že o výjimce to tedy vůbec není..
.
Babiš ho pěkně setřel a za to mu dík.

Jo a k tomu " dokumentu " ! Špátová holt to neumí .Buď dělá dokument ona , anebo ženská v domácnosti s provinčním vkusem vesničanky, bez špetky uměleckého nadání , tj. Ivana Gottová.
Čus, bosorko

rybacinka
15. 09. 2020 21:08

"Krásná" moje, pokud se skoro nevzpamatuješ, krutě poznáš později svou "moudrost". Ani jeden hřích nezůstane nepotrestán.

Uivatel_5464670
15. 09. 2020 17:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hanainge
15. 09. 2020 15:32

Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Výše uvedený film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková není producentkou filmu a Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ve filmu „Karel“ lidé můžou Karla Gotta jenom částečně vidět, protože Ivana Macháčková se zná s mužem, který je Karlu Gottovi velmi podobný a Ivana Macháčková částečně nechala padělat výše uvedený film s tím jiným mužem jako kaskadér. Spolupracovniky v televizi částečně padělali film s kaskadérem, protože Ivana Macháčková to tak chtěla, aby Ivana Macháčková mohla být taky ve filmu a na veřejnosti! Ivana Macháčková musí se velmi stydět, jít na straně a být úplně pryč! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta.

Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.