Scénář Ivaniny nové lásky? RÝSUJE SE PRÝ ZÁVAŽNÁ PŘEKÁŽKA | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. ledna 2023

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Scénář Ivaniny nové lásky? RÝSUJE SE PRÝ ZÁVAŽNÁ PŘEKÁŽKA

Věštkyně Graciela svěřila redakci eXtra.cz, co se podle karet odehrává v životě vdovy po Karlu Gottovi (†80) právě teď. Dle jejího výkladu se v něm objevil muž, který byl v její blízkosti už dříve. Jakým směrem se ale jejich vztah bude vyvíjet dál?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uivatel_5456640
07. 08. 2020 06:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

JaNat
09. 07. 2020 10:41

A mistr není ani rok pod zemí a ona už se peleší s jiným a asi i pelešila za mistrova života. Hlavně, že shrábla co se dalo a moralizuje Dominice. Zlatokopka má držet zobák.

hanecek
09. 07. 2020 08:02

Bože, to je snůška pitomostí... Věštkyně by. mohla ještě prozradit, kdy bude mít Ivanka zácpu!

hanainge
09. 07. 2020 01:01

Výše uvedený článek je částečně nesmysl, protože Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý a Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta. Dále je fakt, že Ivana Macháčková není majitelkou majetky Karla Gotta, protože Ivana Macháčková od Karla Gotta nic nezdědila a Karel Gott nikdy není strážný anděl Ivany Macháčkové!!! To řekl mi Karel Gott sám! Karel Gott zažil s ženami už v šedesátých a sedmdesátých letech strašně špatné věci a proto jednoho dne Karel Gott měl nos plný a chtěl žít sám a proto angažoval Ivanu Macháčkovou hrát se na veřejnosti falešné a hloupé divadlo jako manželský pár s dětmi, což samozřejmě není v pořádku, protože to je nevkusní a blbý podvod. Taky Karel Gott na to nikdy neměl právo!!! Správná žena pro Karla Gotta ještě je na světě a žije v Německu. Tat’ána Smutná to není!!!

I když Karel Gott už není na světě, Karel Gott má dobrý kontakt s tou ženou, která má český i šlechtický původ a která velmi dobře mluví Česky. Karel Gott mezitím už často se omlouval, protože když Karel Gott ještě byl na světě, Karel Gott byl pro správné štěstí slepý s tou ženou, která je absolutní slušná, fajn i velmi dobře vzdělaná dáma. Karel Gott jí proto slibil, že Karel Gott se ožení s tou dámou, když ona je v oném světě.

Dále je pravda, že jenom Dominika Gottová je dcerou Karla Gotta, což mi Karel Gott taky řekl sám! Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott nikdy nemiloval Ivanu Macháčkovou a obráceně. Ivana Macháčková je primitivní, drsná, absolutní sobecká i zlá žena, která chce lidi a zvlášt’ celebrity jenom využit. Proto Ivana Macháčková často měla vztahy v ložnici jako mediální prostitutka s novináři a muži, které pracují v médiích. Mnohé fotky a videa s Karlem Gottem, Ivanou Macháčkovou a dětmi jsou fotomontáže resp. padělané. To, aby Ivana Macháčková byla prý manželkou Karla Gotta i to, aby Lucie, Charlotte Ella a Nelly byli dcerami Karla Gotta, bylo jenom hloupé a falešné divadlo v médiích, což Karel Gott mezitím moc lituje a

vemenozmojistary
08. 07. 2020 17:44

Nějaká retardovaná vědma mele hovna ve velkým 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.