Proč ve StarDance skončil Ondřej Brzobohatý? Je prý nudný! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Proč ve StarDance skončil Ondřej Brzobohatý? Je prý nudný!

Kuchařová se nad koncem svého miláčka ve StarDance rozplakala.
Kuchařová se nad koncem svého miláčka ve StarDance rozplakala. (Foto: Aha! - martin Přibyl, Roman Souček, koláž Ahaonline.cz)

Šok! Ondřej Brzobohatý (30) byl v taneční soutěži StarDance po celou dobu bez jediné chybičky a bylo radost se na něj dívat. Přesto v sobotu večer nečekaně vypadl z kola ven a naopak dál pokračuje bývalý diskař Imrich Bugár (58)! Proč? „Je sympatičtějsí než Ondřej,“ řekl včera deníku Aha! šéfdramaturg StarDance Jan Bors (27) a potvrdil tak, že božský a bezchybný Brzobohatý už začal svou dokonalostí nudit.

Brzobohatý nudí

„Rozhodli prostě diváci. Ondřej je nadaný pohybově, to mu nikdo nezapře. Imrich a jeho houževnatost ale budí ale sympatie a to je podstatné,“ pokračoval Bors. Ondřej je podle něj stále standardně dobrý a to už diváky nudí. Zato Imrich je jejich hvězdou a chce být stále lepší. „Diváci vidí nějaký vývoj, fandí mu,“ míní Bors. „Je to prostě hra a Brzobohatého lidé poslali domů,“ dodal.


Bugár trpí bolestmi

To, že skončí v soutěži syn herecké legendy Radoslava Brzobohatého (†79), ale překvapilo i samotného Ondřeje. „To jsem nečekal,“ hlesl bezprostředně po vynesení verdiktu. „Nechápu, jak to diváci mohli Imrichovi udělat, vždyť ten člověk tady zkusí jako zvíře,“ divil se Brzobohatý, protože Bugár kvůli vodě v koleni i tento týden trpěl nesnesitelnými bolestmi.
Slzy Miss World a dětina Ondřej

A Bugár? „Trochu jsem počítal s tím, že dnes vypadnu. Ale samozřejmě jsem rád, že můžu pokračovat. Zatnu zuby a zítra zase nastoupím na trénink,“ říká bývalý diskař. Zatne zuby, a to se divákům líbí! Být milencem Miss World 2006 Taťány Kuchařové (25) je prostě nuda…Ta se nad vypadlým milencem rozplakala. „Nejsem schopna slova,“ vzlykala. „Byl bych rád, kdyby ti, co mi posílali hlasy, teď podporovali moji Taťánku,“ prohlásil na to dětinsky Ondřej.Přečtěte si
ninka64
7. 12. 2013 • 00:06

ninka64
7. 12. 2013 • 00:03

Ta mastná koule????

lynx
5. 12. 2013 • 09:13

Snad, abys k tomu "objektivnímu" hodnocení přidal(a) svoji fotku. Ať všichni vidíme, jak má tedy vypadat krásná ženská. Ty mudrlante(tko). Jen připomínám. Taťánu Kuchařovou vybrali jako nejkrásnější ženu světa a na parketu je opravdu famózní.

lynx
5. 12. 2013 • 09:06

Imre proslavil Československo, protože je původem Slovák.

lynx
5. 12. 2013 • 09:05

Jó, jeho taťka by určitě nevypadl. Ale mladý je opravdu nudný.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.