Co je to za okatou holčičku? Vyrostl z ní známý český moderátor! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 26. listopadu 2022

Svátek slaví Artur, zítra Xenie

Co je to za okatou holčičku? Vyrostl z ní známý český moderátor!

Kdo je ten způsobně sedící chlapeček s výrazem andílka?
Kdo je ten způsobně sedící chlapeček s výrazem andílka? (Foto Facebook, ara)

Která známá celebrita se skrývá v okatém rošťákovi s neposlušným účesem? Pravda, od dob pořízení fotografií trošku povyrostl a jeho hlavu už nezdobí bohaté kudrliny, výraz rošťáka a umění dělat grimasy mu ale zůstaly. Jeho parťákem je náš nejznámější moderátor Leoš Mareš (37) a jejich show můžete slyšet každé ráno na Evropě 2?

Už víte? Správně! Je to moderátor Patrik Hezucký (44), který doma prohledal stará alba a vyštrachal tyhle parádní retro kousky a svoje fanoušky tak hned po ránu pobavil. „Hezkej, škoda, že z toho vyrostl,“ dělali si z něj legraci kolegové. Patrik je ale známá veselá kopa, takže to vzal s humorem sobě vlastním.Autor:  pet

Přečtěte si
ivoadler
8. 5. 2013 • 11:55

Jeden z řady antikomunistických kokkotů, i když jeho zápal už poněkud pominul. Ono taky je taky těžký být zapáleným antikomunistou tváří v tvář sraččkám současnosti. Ale něco mě přece jen uklidnilo. Podle titulku jsem se vyděsil, že musel změnit pohlaví.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.