Český »Bruce Willis« Alexej Pyško: Jeho syn leží v kómatu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Český »Bruce Willis« Alexej Pyško: Jeho syn leží v kómatu!

Alexeje Pyška nehoda syna velmi zdrtila.
Alexeje Pyška nehoda syna velmi zdrtila. (Ladislav Křivan / Blesk)

Český hlas hollywoodské hvězdy Bruce Willise (57), herec Alexej Pyško (56), málem přišel o nevlastního syna Honzu (30)! Ten se před pár dny vyboural v autě a upadl do kómatu. Už ale začal reagovat a má velkou šanci, že přežije.

Pyškův syn utrpěl zranění, která vyžadují delší léčení. Herec za ním s rodinou chodí do nemocnice každý den. Dokonce přesunul řadu pracovních aktivit. „Ano, mohu potvrdit, že měl syn nehodu. A my věříme, že bude v pořádku. Prosím, zkuste s námi věřit,“ napsal deníku Aha! Pyško.

Honzova nehoda ho hodně vzala - i přesto v minulých dnech přišel na konkurz do nového seriálu Policie Modrava.

Alexej Pyško měl v listopadu 2010 také bouračku. Tehdy se mu naštěstí nic nestalo, ale přišel o řidičák. Jel totiž pod vlivem alkoholu. Jak sám tehdy přiznal, nadýchal přes jedno promile.

Přečtěte si
zwil
4. 2. 2013 • 23:41

to nikdo otce neučil, že po požití chlastu se za volant nesedá...juniorovi každopádně přeji brzké uzdravení, vypadá to, že dostal od života druhou šanci

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.