Kateřina Mátlová zachraňuje zvířata! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Kateřina Mátlová zachraňuje zvířata!

Kateřina Mátlová se zachráněnou fenkou
Kateřina Mátlová se zachráněnou fenkou (Aha! – Petr Novotný)

Zpěvačka Kateřina Mátlová (33) je záchranářka každým coulem. I když sama nemá čas vlastnit takhle časově náročného mazlíčka jako je pes, její sestra a zbytek rodiny vlastní malý zvěřinec. Tentokráte udělala ale výjimku.

„Našla jsem jí na benzince na hranicích. Byla tam už dva dny! Nemohla jsem ji tam nechat,“ svěřila se Katka.

Zpěvačka jela zrovna z vystoupení z Mnichova, když se na německých hranicích zastavila natankovat a našla tam pobíhat vyděšenou fenku burgundského ohaře. Když zjistila, že je tam už druhý den a nikdo se o ni nestará, vzala ji s sebou do Prahy.

„Zjistila jsem, že běžela až z Norimberka, to je skoro 300 kilometrů!“ vyprávěla Katka. Protože byla fenka očipovaná, dopídila se zpěvačka po trošku složitějším pátrání, že majitelka je kulturní atašé a fenka jménem Etro se jí zaběhla již podruhé.

„Teď už je to týden, co jí mám doma a už jsme si na sebe zvykly. Ale já pořád cestuju a psa mít prostě nemůžu,“ posmutněla. Etro je velmi společenská, byla s Katkou na módní přehlídce Dušana Chráska a všem přítomným hostům pizzerie Coloseum se líbila. „Bude se mi po ní stýskat,“ uzavřela vyprávění  Mátlová, která ještě přiznala, že dovolenou pro pracovní vytížení nezvládne a vlastně Etře může poděkovat za ten týden, kdy si s ní neuvěřitelně odpočinula.Autor:  Kristýna Léblová

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.