Helenu Vondráčkovou líbal nejkrásnější chrt! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Helenu Vondráčkovou líbal nejkrásnější chrt!

Fotografie
Fotografie (internal)

Známá milovnice pejsků Helena Vondráčková si nemohla nechat ujít vyhlašování prestižních „chrtích Oskarů“, tedy cen Zlatý chrt 2011. A od vítěze dostala dokonce polibek.

„Já mám naprosto pozitivní vztah ke všem zvířatům a k některým mám i silnější. Nyní mám jeden psí skoro vlčí, ale k chrtům jsem získala obdiv po návštěvě chrtích závodů v Londýně v areálu Wimbledonu. Od té doby jsem nadšena jejich rychlostí, pružností, oddaností i sílou a jsem z nich uchvácená,“ rozplývala se na akci Helena Vondráčková. Čtyřnohý šampion pak za takovou poklonu Heleně věnoval psí polibek na tvář.

Nešlo ovšem jen o chrtí dostihy, ale i o dobrou věc. Greyhound White Elbony se rozhodl tentokrát pomoci dětem, které trpí genetickým onemocněním kůže a věnovat svou velmistrovskou výhru ve výši 100.000,- Kč dobročinné organizaci DebRA ČR. Benefiční šek na částku ve výši 100.000,- Kč si převzala patronka organizace DebRA, paní Jitka Čvančarová, na šeku bylo v kolonce podpis dárce vepsáno: „Z rozhodnutí Wajtíka věnuje Zdenek Grondol“. 

„Mnoho let denně řeším velmi složité věci, avšak např. nemoc motýlích křídel nevyřeším, tak alespoň pomůžu dobré věci, “ nechal se slyšet prezident České greyhound dostihové federaci Zdenek Grondol. A Jitka vše uzavřela děkovnými slovy: „Jsem šťastná, že se i mezi „chrty“ najdou nelhostejná a nezištná srdce, jsem šťastná, že se stále potvrzuje, kdo miluje zvířata, miluje lidi, jsem šťastná za DebRU a její pacienty, kterým pomůžete svým darem od bolestí.“

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.